Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Mäklare Hampus Backström

Hampus Backström

Om mig

Att köpa eller sälja ett hem är ofta en av livets största affärer, och jag tar mitt ansvar på största allvar för att skapa en trygg och säker upplevelse för dig. Som din mäklare kan du känna dig trygg med att få en kompetent och pålitlig service. Söker du en mäklare som prioriterar kvalitet, engagemang och trygghet? Då tycker jag att du ska kontakta mig. Jag ser fram emot att få berätta hur vi på Svensk Fastighetsförmedling kan bidra till att göra din nästa bostadsaffär så bra som möjligt.
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Bergsgatan 2 Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Bergsgatan 2 Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Bergsgatan 2 Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Bergsgatan 2 Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Bergsgatan 2 Sankt Ilian, Enköpings kommun - bild 5
Kommande

Bergsgatan 2

Lägenhet
Sankt Ilian, Enköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Pris på förfrågan
58 m²
2 rum
vån 3/3
4 461 kr/mån

Välkommen till Bergsgatan 2 och denna rymliga och välplanerade 2 rok om 58 kvm! Här får du en trivsam bostad med generöst ljusinsläpp, fina ytskikt och en harmonisk atmosfär – perfekt för både singelhushållet och paret som söker en funktionell och stilren bostad. Lägenheten har en inbjudande hall med gott om förvaring, vilket gör det enkelt att hålla ordning och skapa en välkomnande känsla. Det…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
2 rum lägenhet på Sållargatan 1 Kungsängen/Industristaden, Uppsala kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Sållargatan 1 Kungsängen/Industristaden, Uppsala kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Sållargatan 1 Kungsängen/Industristaden, Uppsala kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Sållargatan 1 Kungsängen/Industristaden, Uppsala kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Sållargatan 1 Kungsängen/Industristaden, Uppsala kommun - bild 5
Kommande

Sållargatan 1

Lägenhet
Kungsängen/Industristaden, Uppsala kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
2 495 000 kr
54,5 m²
2 rum
vån 3/7
4 171 kr/mån
45 780 kr/m²

Välkommen till denna ljusa och moderna tvåa från 2021, belägen i ett av Kungsängens mest eftertraktade områden där stadens puls möter grönskande omgivningar. Lägenheten erbjuder en smart och välplanerad layout där varje kvadratmeter är utnyttjad för att skapa ett hem som kombinerar funktionalitet med stil. Det öppna sambandet mellan vardagsrum och kök skapar en luftig och social yta, perfekt för…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta
Svensk Fastighetsförmedling Uppsala, Enköping & Knivsta

Visar alla 2