Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Mäklare Sofia Andersson

Sofia Andersson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Skandiavägen 6A, Söder, Uddevalla kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Skandiavägen 6A

Lägenhet
Söder, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

58,5 m²

2 rum

4 214 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 280 000 kr-1 %

21 880 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Fritjof Nansens väg 11

Lägenhet
Bohusgården, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

54 m²

2 rum

4 639 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 900 000 kr

16 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Åsen 458, Åsen, Uddevalla kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Åsen 458

Villa
Åsen, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

122 m²

5 rum

1 529 m²

Slutpris 3 600 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Valbo-Ryrs backa 112, Färgelanda, Munkedals kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Valbo-Ryrs backa 112

Fritidshus
Färgelanda, Munkedals kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

78+5 m²

3 rum

1 403 m²

Slutpris 2 175 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Samnerödsvägen 8, Hönseberget, Uddevalla kommun
  • Såld 23 feb. 2026

Samnerödsvägen 8

Lägenhet
Hönseberget, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

74,5 m²

3 rum

4 721 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 430 000 kr-10 %

19 195 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Hjortvägen 3E, Bleket, Uddevalla kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Hjortvägen 3E

Radhus
Bleket, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

90+25 m²

5 rum

4 800 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

19 944 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Hallbergsgatan 24, Centralt, Uddevalla kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Hallbergsgatan 24

Villa
Centralt, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

110+43 m²

4 rum

511 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 800 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Blomgatan 4D, Centralt, Uddevalla kommun
  • Såld 13 feb. 2026

Blomgatan 4D

Lägenhet
Centralt, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

95 m²

4 rum

7 679 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 375 000 kr-8 %

14 474 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Simhoppsvägen 27, Misteröd, Uddevalla kommun
  • Såld 9 feb. 2026

Simhoppsvägen 27

Lägenhet
Misteröd, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

107,5 m²

4 rum

8 400 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 800 000 kr-5 %

16 744 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Tjärhovsgatan 4, Söder, Uddevalla kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Tjärhovsgatan 4

Lägenhet
Söder, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

96 m²

4 rum

6 640 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 050 000 kr+37 %

21 354 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Resedavägen 6, Uddevalla Stad, Uddevalla kommun
  • Såld 20 jan. 2026

Resedavägen 6

Övrigt
Uddevalla Stad, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
783 m²

Slutpris 3 400 000 kr+31 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Skandiavägen 4B, Bohusgården, Uddevalla kommun
  • Såld 18 jan. 2026

Skandiavägen 4B

Lägenhet
Bohusgården, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

70 m²

3 rum

4 618 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 395 000 kr-5 %

19 929 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 dec. 2025

Bokenäs Östra Klev 326

Tomt
Uddevalla, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

3 379 m²

Slutpris 225 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Fritjof Nansens Väg 7, Bohusgården, Uddevalla kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Fritjof Nansens Väg 7

Lägenhet
Bohusgården, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

39,5 m²

1 rum

3 466 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 620 000 kr-7 %

15 696 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Bokevägen 15, Ramneröd, Uddevalla kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Bokevägen 15

Villa
Ramneröd, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

142+30 m²

5 rum

846 m²

Slutpris 2 900 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Tryffelstigen 11, Vännerberg, Uddevalla kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Tryffelstigen 11

Radhus
Vännerberg, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

120 m²

5 rum

5 710 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 065 000 kr±0 %

17 208 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Ridhusgatan 7, Uddevalla, Uddevalla kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Ridhusgatan 7

Lägenhet
Uddevalla, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

46 m²

2 rum

3 644 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 875 000 kr-8 %

19 022 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Gullmarsberg Högemyren 660, Gullmarsberg, Uddevalla kommun
  • Såld 20 okt. 2025

Gullmarsberg Högemyren 660

Villa
Gullmarsberg, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

162 m²

7 rum

3 710 m²

Slutpris 1 450 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Bönneröd 320, Bokenäs, Uddevalla kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Bönneröd 320

Fritidshus
Bokenäs, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

78+45 m²

5 rum

3 659 m²

Slutpris 1 675 000 kr+12 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Västerlånggatan 5A, Centralt, Uddevalla kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Västerlånggatan 5A

Lägenhet
Centralt, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

54 m²

2 rum

3 438 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 155 000 kr-2 %

21 389 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Forshälla Sund 562 och Forshälla Sund 564, Sund, Uddevalla kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Forshälla Sund 562 och Forshälla Sund 564

Villa
Sund, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

159+45 m²

4 rum

3 204 m²

Slutpris 5 750 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Ljungvägen 13, Färgelanda, Färgelanda kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Ljungvägen 13

Villa
Färgelanda, Färgelanda kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

123+85 m²

5 rum

927 m²

Slutpris 2 000 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Föreningsgatan 3, Centralt, Uddevalla kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Föreningsgatan 3

Lägenhet
Centralt, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

38 m²

1 rum

2 409 kr/mån

Slutpris 665 000 kr±0 %

17 500 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Fjällvägen 82A, Boxhult, Uddevalla kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Fjällvägen 82A

Radhus
Boxhult, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

89,7+54 m²

4 rum

4 600 kr/mån

Slutpris 1 825 000 kr-6 %

20 346 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Simhoppsvägen 39, Misteröd, Uddevalla kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Simhoppsvägen 39

Lägenhet
Misteröd, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

107,5 m²

4 rum

8 400 kr/mån

Slutpris 1 750 000 kr±0 %

16 279 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

Visar 1 - 25 av 36