Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Mäklare Melanie Johansson

Melanie Johansson

Om mig

Jag jobbar som fastighetsmäklare i Uddevalla och förmedlar villor, bostadsrätter och fritidshus. Jag trivs otroligt bra i yrket där jag får utlopp för både tävlingsviljan och drivet att prestera på topp. För mig är det viktigt med hög kvalitet, återkoppling och personligt bemötande. Varje affär är unik & jag ger inför varje nytt förtroende ger 100%. Min målsättning är att i slutet av varje affär få nöjda köpare och säljare. Hör gärna av dig så kan vi prata om den bästa lösningen för just dig!
Mäklarens försäljningar
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 35D Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 35D Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 35D Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 35D Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 35D Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 5
Kommande

Västra Sundskogsvägen 35D

Lägenhet
Sundstrand, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
3 700 000 kr
73 m²
3 rum
vån 1/2
4 513 kr/mån
50 685 kr/m²

Välkommen till Västra Sundskogsvägen 35D – en exklusiv trea om 73 kvm med en av Uddevallas absolut vackraste utsikter. Här blickar du ut över havet och den majestätiska Uddevallabron, med sol från morgon till magiska solnedgångar. Ostört läge utan förbipasserande eller insyn. Bostaden präglas av en varm och samtida stil, där de flesta väggarna och tak är målade i vacker kalkfärg som ger hemmet…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Äsperöd, Uddevalla kommun
Kommande

Måltemyrsvägen 11B

Lägenhet
Äsperöd, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
995 000 kr
56 m²
2 rum
vån 2/3
3 835 kr/mån
17 768 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Uddevalla, Uddevalla kommun
Kommande

Kristevik 314

Villa
Uddevalla, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
3 695 000 kr
95 m²
3 rum
1 056 m² tomt
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

Visar alla 3