Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Mäklare Marika Ström

Marika Ström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
5 rum villa på Orrevik 360 Uddevalla, Uddevalla kommun - bild 1
5 rum villa på Orrevik 360 Uddevalla, Uddevalla kommun - bild 2
5 rum villa på Orrevik 360 Uddevalla, Uddevalla kommun - bild 3
5 rum villa på Orrevik 360 Uddevalla, Uddevalla kommun - bild 4
5 rum villa på Orrevik 360 Uddevalla, Uddevalla kommun - bild 5
Lör 23 maj kl 11:00

Orrevik 360

Villa
Uddevalla, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
4 595 000 kr
170 + 75 m²
5 rum
3 660 m² tomt

Läge, läge, läge! Missa inte denna gedigna villa med havsutsikt på natursköna Orrevik! Stor tomt om 3 660 kvadratmeter, insynsskyddat läge, panoramafönster mot havet, bergvärme, dubbelgarage och påkostade materialval. Här finner ni otroligt fina miljöer och flera badplatser i närområdet såsom fina Kompassviken på behagligt gångavstånd. På entréplanet finner Ni en rymlig hall, ett påkostat kök…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
5 rum radhus på Utsiktsvägen 18A Kärr, Uddevalla kommun - bild 1
5 rum radhus på Utsiktsvägen 18A Kärr, Uddevalla kommun - bild 2
5 rum radhus på Utsiktsvägen 18A Kärr, Uddevalla kommun - bild 3
5 rum radhus på Utsiktsvägen 18A Kärr, Uddevalla kommun - bild 4
5 rum radhus på Utsiktsvägen 18A Kärr, Uddevalla kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 17:30

Utsiktsvägen 18A

Radhus
Kärr, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
3 700 000 kr
120 m²
5 rum
142 m² tomt

Bekvämt och modernt radhus med gavelläge två plan! Naturskönt område som ger er alla möjligheter att som familj, ensamstående eller par kunna leva och trivas i. Ni har närhet till allt vad Ljungskile har att erbjuda som bad-och båtliv, golf och natur, butiker och restauranger mm. Här finns det något för alla! Man har egen parkering vid entrén och här finns även en laddstation för elbil. I…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
3 rum lägenhet på Hälle Lider 14 Hälle, Uddevalla kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Hälle Lider 14 Hälle, Uddevalla kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Hälle Lider 14 Hälle, Uddevalla kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Hälle Lider 14 Hälle, Uddevalla kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Hälle Lider 14 Hälle, Uddevalla kommun - bild 5
Tis 19 maj kl 16:15

Hälle Lider 14

Lägenhet
Hälle, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
2 750 000 kr
83 m²
3 rum
vån 2/5
6 776 kr/mån
33 133 kr/m²

Nu presenteras denna exklusiva 3:a om 83 kvm på Hälle Lider 14 i centrala Ljungskile! Med en tilltalande planlösning, hiss och en magnifik utsikt blir varje dag en fröjd för ögat och själen. Denna bostad är verkligen något utöver det vanliga och i väldigt bra skick då den endast har använts som övernattningslägenhet. När man stiger innanför ytterdörren välkomnas man in i en ljus hall och leds…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
4 rum lägenhet på Östra Sundskogsvägen 68C Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Östra Sundskogsvägen 68C Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Östra Sundskogsvägen 68C Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Östra Sundskogsvägen 68C Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Östra Sundskogsvägen 68C Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 5

Östra Sundskogsvägen 68C

Lägenhet
Sundstrand, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
2 175 000 kr
77,1 m²
4 rum
vån 1/2
4 704 kr/mån
28 210 kr/m²

Nu har du chansen att få köpa denna ljusa och moderna 4:a i markplan med utsikt mot Uddevallabron till ett riktigt bra pris! Bostadsrätten har en öppen planlösning mellan det stilrena köket från Ballingslöv och vardagsrummet som har utgång till den stenlagda uteplatsen. Kombinerat badrum och tvättstuga. Tre sovrum. Förråd i länga finns utanför lägenheten. I området finns det ett poolområde, där…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
5 rum villa på Murkelvägen 2 Vännerberg, Uddevalla kommun - bild 1
5 rum villa på Murkelvägen 2 Vännerberg, Uddevalla kommun - bild 2
5 rum villa på Murkelvägen 2 Vännerberg, Uddevalla kommun - bild 3
5 rum villa på Murkelvägen 2 Vännerberg, Uddevalla kommun - bild 4
5 rum villa på Murkelvägen 2 Vännerberg, Uddevalla kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 18:00

Murkelvägen 2

Villa
Vännerberg, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
3 500 000 kr
97 + 50 m²
5 rum
1 101 m² tomt

Välkommen till eftertraktade och barnvänliga Vännerberg! Nu har ni chansen att förvärva en välplanerad och totalrenoverad villa med källare. Den härliga trädgården är en riktig oas, där ni kan njuta av solens strålar från morgon till kväll! Stora renoveringar är utförda såsom tillbyggnation, kök, badrum, ytskikt, dränering, bergvärme, elen är utbytt, laddstation för elbil har installerats och…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
5 rum villa på Rössängevägen 5 Möe, Munkedals kommun - bild 1
5 rum villa på Rössängevägen 5 Möe, Munkedals kommun - bild 2
5 rum villa på Rössängevägen 5 Möe, Munkedals kommun - bild 3
5 rum villa på Rössängevägen 5 Möe, Munkedals kommun - bild 4
5 rum villa på Rössängevägen 5 Möe, Munkedals kommun - bild 5
Budgivning pågår

Rössängevägen 5

Villa
Möe, Munkedals kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
4 395 000 kr
134 + 17 m²
5 rum
1 093 m² tomt

Varmt välkomna till Rössängevägen 5 i Munkedal! På ett högt och nybyggt område utanför Munkedal ligger denna magnifika villa i fantastiskt skick, som är väl värd att skryta om och med en välskött och härlig trädgård. Här njuter man av fantastiska solnedgångar året om från den härliga balkongen i soligt västerläge. Eller varför inte beundra utsikten över naturen från vardagsrummet genom de stora…

Premium
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
3 rum lägenhet på Kantatvägen 13 Hovhult, Uddevalla kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Kantatvägen 13 Hovhult, Uddevalla kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Kantatvägen 13 Hovhult, Uddevalla kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Kantatvägen 13 Hovhult, Uddevalla kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Kantatvägen 13 Hovhult, Uddevalla kommun - bild 5

Kantatvägen 13

Lägenhet
Hovhult, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
800 000 kr
84 m²
3 rum
vån 3/3
6 580 kr/mån
9 524 kr/m²

Välkommen till denna rymliga lägenhet med tre rum och kök belägen i ett lugnt område på Kantatvägen 13 på tredje våningen! Här erbjuds en lägenhet med härligt ljusinsläpp, luftig atmosfär och möjlighet att få ett till sovrum! Innanför ytterdörren samsas en hall med möjlighet till avhängning av ytterkläder, ett badrum som är utrustat med dusch, WC och tvättmaskin för största komfort! Köket…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 43 Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 43 Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 43 Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 43 Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Västra Sundskogsvägen 43 Sundstrand, Uddevalla kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Marika Ström

Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla

Objektsbild

Västra Sundskogsvägen 43

Lägenhet
Sundstrand, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
3 425 000 kr
77 m²
3 rum
vån 3/6
6 014 kr/mån
44 481 kr/m²

Nu finns möjlighet att förvärva ett fantastiskt boende med strålande havsutsikt. Dessutom är det handikappsvänligt då hiss finns! Livskvalité att bo här då du upplever ett lugn så fort du kör in på området med fin natur intill, magiska solnedgångar och dessutom en kort promenad till badstrand! Planlösningen erbjuder gott om plats för vardagsliv och social samvaro, med en öppen och ljus atmosfär…

Max
Hiss
Marika Ström
Marika StrömSvensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
3 rum villa på Kavlanda 633/635 Kavlanda, Uddevalla kommun - bild 1
3 rum villa på Kavlanda 633/635 Kavlanda, Uddevalla kommun - bild 2
3 rum villa på Kavlanda 633/635 Kavlanda, Uddevalla kommun - bild 3
3 rum villa på Kavlanda 633/635 Kavlanda, Uddevalla kommun - bild 4
3 rum villa på Kavlanda 633/635 Kavlanda, Uddevalla kommun - bild 5

Kavlanda 633/635

Villa
Kavlanda, Uddevalla kommun
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
6 450 000 kr
54 m²
3 rum
6 450 m² tomt

Strandfastighet med vattenområde på Kavlanda! Stor tomt på hela 6 450 kvm med en huvudbyggnad som har ett entréplan om 54 kvm samt en inredd övervåning med en golvyta på ca.32 kvm, en ladugårdslänga med höloft, förråd, snickarverkstad samt ett vidbyggt gästrum som är ca.15 kvm. På fastigheten finns det dessutom hela fyra gäststugor, varav tre är ca.20 kvm och det fjärde ca.10 kvm, en friggebod…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
Svensk Fastighetsförmedling Uddevalla
tomt på Rotvik 1:23 Uddevalla, Uddevalla kommun - bild 1