Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Mäklare Stefan Larsson

Stefan Larsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Poppelvägen 8

Villa
Fornudden, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

162+82 m²

7 rum

1 575 m²

Slutpris 8 200 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Lyckogången 6

Villa
Sofieberg, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

83 m²

3 rum

151 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 800 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Kullvägen 12

Radhus
Sofieberg, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

121 m²

5 rum

479 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 025 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Hanviksvägen 51A

Villa
Hanviken, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

120+129 m²

7 rum

999 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 155 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Bruksbacken 9

Villa
Trollbäcken, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

152+35 m²

5 rum

999 m²

Slutpris 7 400 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Axel Wennergrens väg 4

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

64 m²

2 rum

4 849 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 625 000 kr+14 %

41 016 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Pionvägen 5

Villa
Trollbäcken, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

158+33 m²

6 rum

915 m²

Slutpris 9 150 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Siklöjevägen 10

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

66,5 m²

3 rum

5 313 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

37 519 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Målarprinsens väg 26

Villa
Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

143 m²

5 rum

Slutpris 7 650 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Siklöjevägen 11

Lägenhet
Centrala Tyresö, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

102 m²

4 rum

7 982 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 550 000 kr+2 %

34 804 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 nov. 2025
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Backsippevägen 20A

Villa
Tyresö Strand, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

140 m²

6 rum

1 518 m²
  • Uteplats

Slutpris 9 750 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Dragonvägen 16B

Villa
Skälsätra, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

119 m²

5 rum

1 126 m²
  • Uteplats

Slutpris 6 250 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 sep. 2025
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Stubbvretsvägen 23

Villa
Brevik, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

79 m²

3 rum

3 310 m²

Slutpris 5 000 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Klövbergsvägen 12

Villa
Brevik, Tyresö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö

220+64 m²

7 rum

2 091 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 650 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Svensk Fastighetsförmedling Tyresö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025
profilfoto på mäklare
StefanLarsson

Höglidsvägen 14

Villa
Trollbäcken, Tyresö kommun