Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Trosa

Svensk Fastighetsförmedling Trosa

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Grenvägen 3, Lagnöviken, Trosa kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Grenvägen 3

Villa
Lagnöviken, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

180+168 m²

6 rum

2 472 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Åda backar 53

Villa
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

163+33 m²

5 rum

Slutpris 5 396 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026

Åda Dal 21A

Radhus
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

104+7 m²

4 rum

4 490 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

33 654 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Väsby Ängsväg 28C, Vagnhärad, Trosa kommun
  • Såld 12 dec. 2025

Väsby Ängsväg 28C

Lägenhet
Vagnhärad, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

85 m²

4 rum

6 824 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 610 000 kr+1 %

18 941 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025

Åda Dal 19A

Radhus
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

104+7 m²

4 rum

4 490 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

33 654 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Åda Dal 23A

Radhus
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

104+7 m²

4 rum

4 490 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

33 654 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Kolbyggestigen 1, Västerljung, Trosa kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Kolbyggestigen 1

Tomt
Västerljung, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

1 425 m²

Slutpris 1 200 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Brotorpsvägen 41, Trosa, Trosa kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Brotorpsvägen 41

Villa
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

163+33 m²

5 rum

Slutpris 5 396 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Åda backar 55, Trosa, Trosa kommun
  • Såld 8 aug. 2025

Åda backar 55

Villa
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

162+23 m²

6 rum

793 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 450 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Industrigatan 4B, Trosa, Trosa kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Industrigatan 4B

Lägenhet
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

46,9 m²

2 rum

3 844 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 675 000 kr±0 %

35 714 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Åda backar 37, Trosa, Trosa kommun
  • Såld 3 jun. 2025

Åda backar 37

Villa
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

163+33 m²

5 rum

Slutpris 5 350 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

Visar alla 11