Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Tornslingan 33, 7 TR, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Tornslingan 33, 7 TR

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

40,5 m²

1 rum

3 340 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 680 000 kr-4 %

41 481 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Tornslingan 49, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 12 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaFernandez

Tornslingan 49

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

70 m²

3 rum

5 366 kr/mån

Slutpris 1 935 000 kr+8 %

27 643 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Björnvägen 38A, Länna, Huddinge kommun
  • Såld 12 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaFernandez

Björnvägen 38A

Radhus
Länna, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

125 m²

5 rum

6 154 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 100 000 kr+2 %

40 800 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Bygdegårdsvägen 20F, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 10 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Bygdegårdsvägen 20F

Radhus
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

138+4 m²

5 rum

7 408 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 200 000 kr

44 928 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Tornslingan 7A, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 5 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaFernandez

Tornslingan 7A

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

57 m²

2 rum

4 080 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 840 000 kr+9 %

32 281 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Altvägen 19, Drevviksstrand, Huddinge kommun
  • Såld 5 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Altvägen 19

Radhus
Drevviksstrand, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

82+6 m²

3 rum

146 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 850 000 kr+12 %
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Spelvägen 1, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
VictorSamuelsson

Spelvägen 1

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

60,7 m²

2 rum

4 071 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 660 000 kr+1 %

27 348 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Getramsbacken 8, Sjöängen, Huddinge kommun
  • Såld 4 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AnnaFernandez

Getramsbacken 8

Villa
Sjöängen, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

167 m²

6 rum

1 016,4 m²

Slutpris 9 150 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Vistvägen 1, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 2 feb. 2026
profilfoto på mäklare
VictorSamuelsson

Vistvägen 1

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

32 m²

1 rum

3 272 kr/mån

Slutpris 930 000 kr+4 %

29 063 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Essvägen 11A, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 1 feb. 2026
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Essvägen 11A

Villa
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

164+66 m²

9 rum

824 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 7 750 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Storvretsvägen 84, Skogås, Huddinge kommun
  • Såld 28 jan. 2026
profilfoto på mäklare
VictorSamuelsson

Storvretsvägen 84

Lägenhet
Skogås, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

95,4 m²

4 rum

6 442 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

20 912 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Storvretsvägen 47, Skogås, Huddinge kommun
  • Såld 28 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Storvretsvägen 47

Lägenhet
Skogås, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

96 m²

4 rum

6 038 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 950 000 kr-11 %

20 313 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Djupdalsvägen 10H, Länna, Huddinge kommun
  • Såld 26 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Djupdalsvägen 10H

Radhus
Länna, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

131 m²

6 rum

7 406 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 900 000 kr-1 %

37 405 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Tornslingan 39

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

59 m²

2 rum

4 614 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 780 000 kr-1 %

30 169 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Komedivägen 11, Mörtvik, Huddinge kommun
  • Såld 15 jan. 2026
profilfoto på mäklare
VictorSamuelsson

Komedivägen 11

Villa
Mörtvik, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

144+101 m²

5 rum

1 026,2 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 575 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Spelvägen 19, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 7 jan. 2026
profilfoto på mäklare
VictorSamuelsson

Spelvägen 19

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

76 m²

4 rum

5 068 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 450 000 kr-2 %

32 237 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Kråkbärsvägen 29, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 5 jan. 2026
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Kråkbärsvägen 29

Villa
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

160 m²

6 rum

1 089,1 m²
  • Uteplats

Slutpris 8 250 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Klangvägen 5, Östra Skogås, Huddinge kommun
  • Såld 22 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaFernandez

Klangvägen 5

Radhus
Östra Skogås, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

84,5 m²

3 rum

4 305 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 630 000 kr-2 %

31 124 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Tornslingan 7A, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 16 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Tornslingan 7A

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

57 m²

2 rum

4 080 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr-4 %

31 579 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Melodivägen 14, Skogås, Huddinge kommun
  • Såld 11 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Melodivägen 14

Lägenhet
Skogås, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

80 m²

3 rum

5 388 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr±0 %

27 500 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Printz väg 17G, Stortorp, Huddinge kommun
  • Såld 4 dec. 2025
profilfoto på mäklare
AnnaFernandez

Printz väg 17G

Radhus
Stortorp, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

125,5+12 m²

5 rum

5 513 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 5 345 000 kr+1 %

42 590 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Tornslingan 33, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 30 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Tornslingan 33

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

60,5 m²

2 rum

4 744 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr+15 %

32 231 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Rapsodivägen 217, Drevviksstrand , Huddinge kommun
  • Såld 28 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Rapsodivägen 217

Radhus
Drevviksstrand , Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

83+7 m²

3 rum

160 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 595 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Bridgevägen 12, Trångsund, Huddinge kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
VictorSamuelsson

Bridgevägen 12

Lägenhet
Trångsund, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

77 m²

3 rum

7 756 kr/mån

Slutpris 1 870 000 kr-6 %

24 286 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Duettvägen 205, Skogås, Huddinge kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
AlexandraMokos

Duettvägen 205

Lägenhet
Skogås, Huddinge kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

84 m²

3 rum

6 117 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 890 000 kr+3 %

34 405 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna
Svensk Fastighetsförmedling Trångsund/Skogås/Länna

Visar 26 - 50 av 119