Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Mäklare Josefine Gustafsson

Josefine Gustafsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 apr. 2026

Sävsjön Sävstugan 1

Fritidshus
Tranås, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

60 m²

2 rum

Slutpris 910 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Flugebo 5

Villa
Tranås, Ödeshögs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

124 m²

4 rum

Slutpris 1 695 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Östra Bergsgatan 7B

Lägenhet
Tranås, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

88 m²

3 rum

Slutpris 995 000 kr

11 307 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Hagadalsgatan 32, Tranås, Tranås kommun
  • Såld 28 dec. 2025

Hagadalsgatan 32

Lägenhet
Tranås, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

53,5 m²

2 rum

3 768 kr/mån

Slutpris 565 000 kr-12 %

10 561 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Tismetorpet Allansro 1, Tranås, Tranås kommun
  • Såld 20 dec. 2025

Tismetorpet Allansro 1

Villa
Tranås, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

90+6 m²

3 rum

6 520 m²

Slutpris 1 450 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Prästgatan 9, Tranås, Tranås kommun
  • Såld 22 sep. 2025

Prästgatan 9

Villa
Tranås, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

175 m²

6 rum

1 493 m²

Slutpris 4 900 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Östra Bergsgatan 4A, Ö.bergsområdet, Tranås kommun
  • Såld 13 sep. 2025

Östra Bergsgatan 4A

Lägenhet
Ö.bergsområdet, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

52,5 m²

2 rum

4 138 kr/mån

Slutpris 550 000 kr-15 %

10 476 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Beckhemsvägen 36, Stoeryd, Tranås kommun
  • Såld 27 jun. 2025

Beckhemsvägen 36

Lägenhet
Stoeryd, Tranås kommun
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

76 m²

3 rum

5 563 kr/mån

Slutpris 400 000 kr-18 %

5 263 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Tranås
Svensk Fastighetsförmedling Tranås

Visar alla 8