Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

Till kontorets webbsida
Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Bryggstigen 2, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 12 maj. 2026

Bryggstigen 2

Villa
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

40 m²

3 rum

434 m²

Slutpris 1 250 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026

Metallgatan 28B

Lägenhet
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

59,3 m²

2 rum

3 658 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 550 000 kr+11 %

9 275 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Turbovägen 14, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Turbovägen 14

Villa
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

106 m²

3 rum

979 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Hjulmakarvägen 6, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Hjulmakarvägen 6

Villa
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

183+52 m²

6 rum

1 426 m²

Slutpris 2 575 000 kr+17 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Hjulmakarvägen 40A, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 21 jan. 2026

Hjulmakarvägen 40A

Lägenhet
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

58 m²

2 rum

4 044 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 200 000 kr-27 %

3 448 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Dammvägen 4A, Ramnäs, Surahammars kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Dammvägen 4A

Lägenhet
Ramnäs, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

60,3 m²

2 rum

3 749 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 275 000 kr-14 %

4 561 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Borevägen 15D, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 9 dec. 2025

Borevägen 15D

Lägenhet
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

58 m²

2 rum

4 000 kr/mån

Slutpris 270 000 kr-2 %

4 655 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Sliparvägen 10, Ramnäs, Surahammars kommun
  • Såld 8 dec. 2025

Sliparvägen 10

Villa
Ramnäs, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

105+20 m²

4 rum

1 196 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 500 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Karlsgatan 11, Virsbo, Surahammars kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Karlsgatan 11

Villa
Virsbo, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

123+74 m²

5 rum

1 219 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 157 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Åsvägen 2A, Virsbo, Surahammars kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Åsvägen 2A

Lägenhet
Virsbo, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

105 m²

4 rum

6 367 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 150 000 kr-49 %

1 429 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Norrbyvägen 40, Ramnäs, Surahammars kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Norrbyvägen 40

Villa
Ramnäs, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

96+52 m²

5 rum

3 300 m²

Slutpris 1 100 000 kr-15 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Tråddragarvägen 3, Ramnäs, Surahammars kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Tråddragarvägen 3

Villa
Ramnäs, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

117+52 m²

3 rum

1 252 m²

Slutpris 1 850 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Östergatan 60B, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 19 sep. 2025

Östergatan 60B

Lägenhet
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

56 m²

2 rum

4 774 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 230 000 kr-42 %

4 107 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 aug. 2025

Murargatan 4D

Lägenhet
Centrum, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

56,5 m²

2 rum

4 100 kr/mån

Slutpris 400 000 kr-10 %

7 080 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Glåpenvägen 46, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 25 jul. 2025

Glåpenvägen 46

Villa
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

30 m²

3 rum

3 145 m²

Slutpris 350 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Orrspelsgatan 7, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 21 jul. 2025

Orrspelsgatan 7

Lägenhet
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

61,5 m²

2 rum

4 946 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 150 000 kr-62 %

2 439 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Källbergsvägen 40b, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Källbergsvägen 40b

Lägenhet
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

60 m²

2 rum

3 826 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 250 000 kr±0 %

4 167 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Karlsgatan 6, Virsbo, Surahammars kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Karlsgatan 6

Villa
Virsbo, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

160+24 m²

6 rum

1 260 m²
  • Uteplats

Slutpris 505 000 kr-33 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Dalavägen 19, Surahammar, Surahammars kommun
  • Såld 5 jun. 2025

Dalavägen 19

Villa
Surahammar, Surahammars kommun
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

87+126 m²

3 rum

1 029 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar
Svensk Fastighetsförmedling Surahammar

Visar alla 19