Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Mäklare Lisa Simu

Lisa Simu

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Fredsgatan 9B, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Fredsgatan 9B

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg

47 m²

1 rum

3 439 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 050 000 kr+9 %

64 894 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Bergsgatan 6, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 11 mar. 2026

Bergsgatan 6

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg

54 m²

2 rum

3 517 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 230 000 kr+14 %

78 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Rökerigränd 3, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Rökerigränd 3

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg

58,2 m²

2 rum

3 362 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 150 000 kr+9 %

71 306 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Tallgatan 15, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Tallgatan 15

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg

61 m²

3 rum

3 555 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 000 000 kr+8 %

65 574 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Artillerivägen 1B, Rissne, Sundbybergs kommun
  • Såld 29 jul. 2025

Artillerivägen 1B

Lägenhet
Rissne, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg

33,9 m²

1 rum

2 900 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 695 000 kr+6 %

50 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Vegagatan 27, Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Vegagatan 27

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg

42 m²

2 rum

2 802 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr+18 %

61 905 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg

Visar alla 6