Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Mäklare Johanna Markbäck Zeilon

Johanna Markbäck Zeilon

Om mig

Går du i säljtankar, vill göra en värdering eller hitta ditt nästa drömboende? Kontakta mig så visar jag hur vi tillsammans maximerar slutpriset och skapar en trygg, smidig affär. Med djup lokalkännedom om Sundbyberg – där både jag och mina barn är uppväxta – kombinerar jag trygg vägledning med ett starkt engagemang i varje affär. Jag har arbetat med försäljning hela mitt liv och drivs av att överträffa mina kunders förväntningar och nå bästa möjliga resultat.
Mäklarens försäljningar
Stora Ursvik, Sundbybergs kommun
Kommande

Skrivargatan 31

Lägenhet
Stora Ursvik, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
3 000 000 kr
65 m²
3 rum
vån 2/4
46 154 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Ursvik, Sundbybergs kommun
Kommande

Gamla Enköpingsvägen 176

Lägenhet
Ursvik, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
3 295 000 kr
77 m²
4 rum
vån 3/6
4 998 kr/mån
42 792 kr/m²
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Kommande

Bild saknas

Tulegatan 18

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 995 000 kr
39 m²
1 rum
vån 5/15
2 442 kr/mån
76 795 kr/m²

Nu kan du också bo i de populära Tuletornen! I denna fantastiska bostad på 39 kvm som rymmer allt du kan tänkas behöva! Med härlig utsikt från 5:e våningen så kan du sitta och njuta på balkongen med vänner och familj! Det optimala boendet där ingen kvadratmeter gått till spillo. De stora fönsterpartierna släpper in ett härligt ljushav som flödar genom bostaden. En balkong om 11(!) kvm som…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
1 rum lägenhet på Fredsgatan 9B Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Fredsgatan 9B Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Fredsgatan 9B Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Fredsgatan 9B Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Fredsgatan 9B Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun - bild 5
Kommande

Fredsgatan 9B

Lägenhet
Centrala Sundbyberg, Sundbybergs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
2 995 000 kr
48 m²
1 rum
vån 3/4
3 345 kr/mån
62 396 kr/m²

Högt upp i huset finns denna 1,5:a med sekelskiftescharm nu äntligen till salu! Välkommen till Fredsgatan 9B! På bästa läget på populära Fredsgatan nära alla kommunikationer finner du denna vackra tvåa! Granne med omåttligt populära Käcks Bageri kan du alltid få nybakat av bästa kvalite! Med den typiska sekelskiftescharmen bevarad såsom plankgolv, djupa fönsternischer, högt i tak och spröjsade…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg
Svensk Fastighetsförmedling Sundbyberg

Visar alla 4