Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 maj. 2025

Birger Jarlsgatan 117

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

90 m²

3 rum

3 801 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 7 800 000 kr-5 %

86 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Observatoriegatan 16, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Observatoriegatan 16

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

120 m²

5 rum

5 578 kr/mån

Slutpris 13 900 000 kr+1 %

115 833 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Sveavägen 112, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 28 maj. 2025

Sveavägen 112

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

83 m²

3 rum

3 148 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 8 230 000 kr+8 %

99 157 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Karlsviksgatan 18, 1 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

61 m²

2 rum

1 868 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 950 000 kr+7 %

113 934 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Vikingagatan 7A, 2 tr ÖG

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

42 m²

2 rum

2 541 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 5 480 000 kr+12 %

130 476 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Pelikansgränd 2, Gamla Stan, Stockholms kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Pelikansgränd 2

Lägenhet
Gamla Stan, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

64 m²

3 rum

3 695 kr/mån

Slutpris 7 150 000 kr+3 %

111 719 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Karlbergsvägen 62, Vasastan, Stockholms kommun
  • Såld 23 maj. 2025

Karlbergsvägen 62

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

104 m²

3 rum

2 171 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 13 000 000 kr+15 %

125 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 maj. 2025

Hälsingegatan 3A ÖG

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

19 m²

1 rum

766 kr/mån

Slutpris 2 700 000 kr+2 %

142 105 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 maj. 2025

Bråvallagatan 7

Lägenhet
Vasastan, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

41 m²

2 rum

2 628 kr/mån

Slutpris 4 600 000 kr+10 %

112 195 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Vasastan

Visar 126 - 134 av 134