Om mig
Med 15 års erfarenhet av bostadsmarknaden i innerstan och närförort har jag utvecklat en skarp känsla för detaljer och vad som krävs för att nå högsta möjliga slutpris. Ärlighet, öppenhet och noggrannhet genomsyrar mitt arbetssätt - tillsammans med en obeveklig vilja att skapa de bästa möjliga annonserna utifrån varje försäljnings unika förutsättningar. Jag skiljer mig från många andra mäklare genom att vara jordnära, transparent och alltid migsjälv.
Mäklarens försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kallskärsgatan 3, 5 tr
Östermalm - Nedre Gärdet, Stockholms kommun
30 m²
1 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 750 000 kr+14 %
125 000 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Östermalm/Gärdet

Torphagsvägen 14
Ekhagen, Stockholms kommun
46,5 m²
2 rum
- Hiss
Slutpris 3 300 000 kr+5 %
70 968 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Östermalm/Gärdet

Sandhamnsgatan 22, 8 tr
Gärdet, Stockholms kommun
64 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 5 975 000 kr+9 %
93 359 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Östermalm/Gärdet

Furusundsgatan 18, 1 tr
Gärdet, Stockholms kommun
36 m²
2 rum
- Balkong
- Hiss
Slutpris 3 900 000 kr+12 %
108 333 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Östermalm/Gärdet
Visar 26 - 29 av 29