Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Runiusgatan 9, 1,5 tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

38 m²

2 rum

Slutpris 3 410 000 kr

89 737 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026
profilfoto på mäklare
JohanEkenstam

Kungsklippan 22

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

44,5 m²

2 rum

5 676 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 500 000 kr+1 %

123 596 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Ernst Ahlgrens Väg 10, 1,5 tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Ernst Ahlgrens Väg 10, 1,5 tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

41 m²

2 rum

3 031 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 100 000 kr+4 %

100 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Kellgrensgatan 14, 4tr, Hornsbergs Strand/Lindhagen, Stockholms kommun
  • Såld 6 maj. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Kellgrensgatan 14, 4tr

Lägenhet
Hornsbergs Strand/Lindhagen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

84 m²

3 rum

4 949 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 445 000 kr+13 %

88 631 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Ola Hanssonsgatan 6, 2tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

50 m²

2 rum

Slutpris 4 500 000 kr

90 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Frödingsvägen 10

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

36 m²

2 rum

Slutpris 3 450 000 kr

95 833 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Essinge Brogata 12, 4tr, Lilla Essingen, Stockholms kommun
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
DavidRågberg

Essinge Brogata 12, 4tr

Lägenhet
Lilla Essingen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

37 m²

2 rum

2 863 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr+12 %

90 541 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Stagneliusvägen 43, 2tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

31 m²

2 rum

Slutpris 3 280 000 kr

105 806 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Kungsklippan 11, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 26 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Kungsklippan 11

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

23 m²

1 rum

3 018 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr-4 %

95 652 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Garvar Lundins Gränd 10, 2tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 23 apr. 2026
profilfoto på mäklare
DavidRågberg

Garvar Lundins Gränd 10, 2tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

33 m²

1 rum

2 646 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 610 000 kr+25 %

109 394 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
RobertRadev

Pipersgatan 26D

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

33 m²

2 rum

1 725 kr/mån

Slutpris 4 150 000 kr+9 %

125 758 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026
profilfoto på mäklare
DavidRågberg

Lidnersplan 12

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

48 m²

2 rum

Slutpris 5 325 000 kr

110 938 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Ernst Ahlgrens Väg 2, 4tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Ernst Ahlgrens Väg 2, 4tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

43 m²

2 rum

3 151 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 050 000 kr+5 %

94 186 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Ernst Ahlgrens Väg 6, 2tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 10 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Ernst Ahlgrens Väg 6, 2tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

41 m²

2 rum

3 061 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 050 000 kr+7 %

98 780 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Stagneliusvägen 43, 4tr, Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 2 apr. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Stagneliusvägen 43, 4tr

Lägenhet
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

58 m²

2 rum

3 380 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 650 000 kr-3 %

97 414 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Ernst Ahlgrens Väg 8, 3tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

39,5 m²

2 rum

Slutpris 3 950 000 kr

100 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 mar. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Adlerbethsgatan 17, 2tr

Lägenhet
Stockholm, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

34 m²

1,5 rum

Slutpris 3 400 000 kr

100 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Frödingsvägen 10, 2 tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 18 mar. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Frödingsvägen 10, 2 tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

44 m²

2 rum

3 652 kr/mån

Slutpris 3 725 000 kr+7 %

84 659 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Atterbomsvägen 28, 2tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 17 mar. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Atterbomsvägen 28, 2tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

58 m²

2 rum

4 236 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 000 000 kr±0 %

86 207 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 17 mar. 2026
profilfoto på mäklare
DavidRågberg

Lidnersgatan 10B

Lägenhet
Kristineberg, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

33 m²

1 rum

2 841 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 995 000 kr+3 %

90 758 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Vitalisvägen 5, 1,5tr, Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 24 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Vitalisvägen 5, 1,5tr

Lägenhet
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

38 m²

2 rum

2 830 kr/mån

Slutpris 3 650 000 kr+8 %

96 053 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 feb. 2026
profilfoto på mäklare
RobertRadev

Fridhemsgatan 15

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

65 m²

3 rum

3 538 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 225 000 kr+13 %

111 154 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Kungsklippan 5, 2tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 20 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Kungsklippan 5, 2tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

46 m²

2 rum

2 097 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 600 000 kr+12 %

121 739 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Stagneliusvägen 42, Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Stagneliusvägen 42

Lägenhet
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

39 m²

2 rum

2 006 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 550 000 kr+9 %

91 026 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Wennerbergsgatan 6A, 2tr, Marieberg/Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 13 feb. 2026
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Wennerbergsgatan 6A, 2tr

Lägenhet
Marieberg/Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

28 m²

1 rum

1 985 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 750 000 kr+10 %

98 214 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

Visar 1 - 25 av 89