Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Mäklare Robert Radev

Robert Radev

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026
profilfoto på mäklare
RobertRadev

Pipersgatan 26D

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

33 m²

2 rum

1 725 kr/mån

Slutpris 4 150 000 kr+9 %

125 758 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 feb. 2026
profilfoto på mäklare
RobertRadev

Fridhemsgatan 15

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

65 m²

3 rum

3 538 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 7 225 000 kr+13 %

111 154 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 dec. 2025
profilfoto på mäklare
RobertRadev

John Ericssonsgatan 11A, 5tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

50 m²

2 rum

3 368 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 790 000 kr+4 %

95 800 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 nov. 2025
profilfoto på mäklare
RobertRadev

John Ericssonsgatan 16

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

40 m²

2 rum

3 486 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 900 000 kr+5 %

122 500 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

Visar alla 4