Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Mäklare Emma Rågberg

Emma Rågberg

Om mig

Jag är en fastighetsmäklare med lång erfarenhet av Kungsholmen, där jag varit verksam sedan 2015 och även tidigare varit bosatt i Fredhäll under många år. Detta har gett mig en bra lokalkännedom och en djup förståelse för området. Under flera år har jag placerat mig i topp på listorna över de mest anlitade och rekommenderade mäklarna på Kungsholmen och i Fredhäll. Jag har en stark passion för mitt yrke och lägger stort engagemang i varje affär. Tveka inte att kontakta mig för att boka ett möte!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Kaplansbacken 5, 8tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 17 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Kaplansbacken 5, 8tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

37 m²

1 rum

2 058 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr-2 %

102 703 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Runiusgatan 7, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 17 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Runiusgatan 7

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

38 m²

2 rum

1 633 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 300 000 kr+7 %

86 842 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Frödingsvägen 12, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 16 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Frödingsvägen 12

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

38 m²

2 rum

2 906 kr/mån

Slutpris 3 500 000 kr+3 %

92 105 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Fredhällsgatan 7, 2tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 9 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Fredhällsgatan 7, 2tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

46 m²

2 rum

2 654 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 600 000 kr+10 %

100 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Vitalisvägen 13, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 3 dec. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Vitalisvägen 13

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

38 m²

2 rum

2 588 kr/mån

Slutpris 3 400 000 kr+5 %

89 474 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Kungsholms Strand 185, 8tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 26 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Kungsholms Strand 185, 8tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

60 m²

2 rum

2 390 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 370 000 kr+3 %

106 167 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Frödingsvägen 4, 3tr, Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 26 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Frödingsvägen 4, 3tr

Lägenhet
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

49 m²

2 rum

3 283 kr/mån

Slutpris 4 000 000 kr±0 %

81 633 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Stagneliusvägen 23, 6tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 21 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Stagneliusvägen 23, 6tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

48,5 m²

2 rum

4 098 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 995 000 kr±0 %

82 371 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Rålambsvägen 48, 1,5tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 13 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Rålambsvägen 48, 1,5tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

36,5 m²

2 rum

2 488 kr/mån

Slutpris 3 550 000 kr+8 %

97 260 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Stagneliusvägen 30, 4tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 6 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Stagneliusvägen 30, 4tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

47,5 m²

2 rum

3 962 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 030 000 kr+3 %

84 842 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Vitalisvägen 3, 1,5tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 6 nov. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Vitalisvägen 3, 1,5tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

48,5 m²

2 rum

3 078 kr/mån

Slutpris 4 350 000 kr+4 %

89 691 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svarvargatan 3, 2tr, Kungsholmen, Stockholms kommun
  • Såld 30 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Svarvargatan 3, 2tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

39 m²

2 rum

2 110 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr+3 %

97 436 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Strålgatan 8, 3tr, Lilla Essingen, Stockholms kommun
  • Såld 15 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Strålgatan 8, 3tr

Lägenhet
Lilla Essingen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

23 m²

1 rum

1 843 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 275 000 kr+9 %

98 913 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Vitalisvägen 4, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 12 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Vitalisvägen 4

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

46,5 m²

2 rum

3 037 kr/mån

Slutpris 3 800 000 kr+3 %

81 720 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Stagneliusvägen 23, 1,5tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 9 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Stagneliusvägen 23, 1,5tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

47,5 m²

2 rum

3 716 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 800 000 kr±0 %

80 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Runiusgatan 3, 3tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 9 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Runiusgatan 3, 3tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

31,7 m²

1 rum

1 770 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 675 000 kr+7 %

84 385 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Ola Hanssonsgatan 4, 4tr

Lägenhet
Kristineberg, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

35,5 m²

2 rum

3 380 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 310 000 kr+7 %

93 239 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Stagneliusvägen 23, 3tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 1 okt. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Stagneliusvägen 23, 3tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

47,5 m²

2 rum

3 931 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 895 000 kr±0 %

82 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Stagneliusvägen 23, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 23 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Stagneliusvägen 23

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

61 m²

2 rum

4 040 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 225 000 kr-4 %

69 262 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Frödingsvägen 4, 1,5tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 18 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Frödingsvägen 4, 1,5tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

49 m²

2,5 rum

3 283 kr/mån

Slutpris 4 025 000 kr+1 %

82 143 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Frödingsvägen 4, 1,5tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

49 m²

2 rum

3 283 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 300 000 kr+3 %

87 755 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Vitalisvägen 5, 1,5tr, Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 12 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Vitalisvägen 5, 1,5tr

Lägenhet
Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

26,5 m²

1 rum

1 957 kr/mån

Slutpris 2 550 000 kr+6 %

96 226 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Orvar Odds Väg 51, 2tr, Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 10 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Orvar Odds Väg 51, 2tr

Lägenhet
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

35 m²

1,5 rum

2 308 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 350 000 kr+5 %

95 714 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Sankt Eriksgatan 7, 1,5 tr

Lägenhet
Kungsholmen, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

109 m²

4 rum

6 475 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 11 500 000 kr-8 %

105 505 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Runiusgatan 5, 0,5 tr, Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
  • Såld 1 sep. 2025
profilfoto på mäklare
EmmaRågberg

Runiusgatan 5, 0,5 tr

Lägenhet
Kungsholmen - Fredhäll, Stockholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

40 m²

2 rum

1 719 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 200 000 kr+7 %

80 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen
Svensk Fastighetsförmedling Sthlm Kungsholmen

Visar 26 - 50 av 63