Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Mäklare Anders Larsson

Anders Larsson

Om mig

Jag har arbetat som fastighetsmäklare i över 30 år och jag tycker att det är roligare än någonsin. Med stor energi, glädje, målinriktning och hög tillgänglighet har jag alltid levererat på bästa sätt. Anlitar du mig får du en mäklare med gedigen kunskap och god lokalkännedom. Min ambition är att alltid anpassa affären på det sätt som ger er en trygg affär och bäst betalt.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Nevisborg 6D

Lägenhet
Nevisborg, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

92 m²

3 rum

7 316 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

21 196 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Knutsborg 22B, Knutsborg, Staffanstorps kommun
  • Såld 27 apr. 2026

Knutsborg 22B

Lägenhet
Knutsborg, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

85 m²

3 rum

7 349 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 2 160 000 kr+27 %

25 412 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Knutsborg 20A, Knutsborg, Staffanstorps kommun
  • Såld 23 apr. 2026

Knutsborg 20A

Lägenhet
Knutsborg, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

111 m²

4 rum

9 234 kr/mån

Slutpris 2 100 000 kr-8 %

18 919 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Kyrkobyvägen 75, Staffanstorp, Staffanstorps kommun
  • Såld 1 apr. 2026

Kyrkobyvägen 75

Villa
Staffanstorp, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

152+39 m²

8 rum

2 210 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 295 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Sven Pers väg 9, Borggård, Staffanstorps kommun
  • Såld 11 mar. 2026

Sven Pers väg 9

Villa
Borggård, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

141 m²

6 rum

674 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 050 000 kr+16 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Storgatan 12F, Centralt, Staffanstorps kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Storgatan 12F

Lägenhet
Centralt, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

80 m²

3 rum

6 575 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 950 000 kr-2 %

24 375 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Gesällvägen 3, Borggård, Staffanstorps kommun
  • Såld 7 feb. 2026

Gesällvägen 3

Villa
Borggård, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

130+64 m²

5 rum

740 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 150 000 kr+17 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Nämndemansgården 11B, Nämndemansgården, Staffanstorps kommun
  • Såld 4 dec. 2025

Nämndemansgården 11B

Lägenhet
Nämndemansgården, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

64 m²

2 rum

4 586 kr/mån

Slutpris 1 300 000 kr-13 %

20 313 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Bivägen 23, Kyrkbyn, Staffanstorps kommun
  • Såld 11 sep. 2025

Bivägen 23

Radhus
Kyrkbyn, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

108 m²

4 rum

243 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 580 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Almlundavägen 53, Kyrkheddinge, Staffanstorps kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Almlundavägen 53

Radhus
Kyrkheddinge, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

77+20 m²

3 rum

370 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 750 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Ingvarshem 16, Staffanstorp, Staffanstorps kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Ingvarshem 16

Radhus
Staffanstorp, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

103 m²

4 rum

294 m²

Slutpris 3 100 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Vikhemsvägen 50, Vikhem, Staffanstorps kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Vikhemsvägen 50

Lägenhet
Vikhem, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

68 m²

3 rum

6 150 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 125 000 kr-3 %

31 250 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Nämndemansgården 5 C, Nämndemansgården, Staffanstorps kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Nämndemansgården 5 C

Lägenhet
Nämndemansgården, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

50 m²

1 rum

3 946 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 850 000 kr-5 %

17 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Körsbärsstigen 7, Djurslöv, Staffanstorps kommun
  • Såld 8 jul. 2025

Körsbärsstigen 7

Villa
Djurslöv, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

105 m²

6 rum

1 299 m²

Slutpris 3 360 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Västergatan 3B, Centralt, Staffanstorps kommun
  • Såld 24 jun. 2025

Västergatan 3B

Lägenhet
Centralt, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

95 m²

3 rum

6 716 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 350 000 kr-2 %

24 737 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Vemmenhögsvägen 5, Häradsbyn, Staffanstorps kommun
  • Såld 17 jun. 2025

Vemmenhögsvägen 5

Villa
Häradsbyn, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

148 m²

7 rum

507 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Kalkstensvägen 20, Hagalid, Staffanstorps kommun
  • Såld 26 maj. 2025

Kalkstensvägen 20

Villa
Hagalid, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

125 m²

5 rum

874 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 500 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Jeppsagård 6C, Jeppsagård, Staffanstorps kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Jeppsagård 6C

Lägenhet
Jeppsagård, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

69 m²

2 rum

4 777 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 795 000 kr±0 %

26 014 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Jeppsagård 8A, Jeppsagård, Staffanstorps kommun
  • Såld 16 maj. 2025

Jeppsagård 8A

Lägenhet
Jeppsagård, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

69 m²

2 rum

4 777 kr/mån

Slutpris 1 200 000 kr-23 %

17 391 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Forsbergs väg 9, Författarbyn, Staffanstorps kommun
  • Såld 2 maj. 2025

Forsbergs väg 9

Villa
Författarbyn, Staffanstorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

142 m²

4 rum

692 m²

Slutpris 3 695 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp
Svensk Fastighetsförmedling Staffanstorp

Visar alla 20