Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Broby ängsväg 17

Villa
Hölö, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

121+46 m²

5 rum

1 356 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 600 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 sep. 2025

Sågverksvägen 37

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

75 m²

3 rum

5 535 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 900 000 kr-3 %

38 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Lövhagenvägen 24, Järna, Södertälje kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Lövhagenvägen 24

Villa
Järna, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

155 m²

7 rum

3 813 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 200 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Skogsgatan 3B, Bergvik, Södertälje kommun
  • Såld 10 sep. 2025

Skogsgatan 3B

Lägenhet
Bergvik, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

63 m²

3 rum

4 341 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 495 000 kr±0 %

39 603 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 sep. 2025

Mariekällgatan 32B

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

77,5 m²

3 rum

6 088 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 600 000 kr-6 %

20 645 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Skyttens väg 27, Järna, Södertälje kommun
  • Såld 8 sep. 2025

Skyttens väg 27

Villa
Järna, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

148+20 m²

6 rum

792 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 500 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 sep. 2025

Karlslundsgatan 18

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

77 m²

3 rum

4 801 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 445 000 kr-7 %

18 766 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 sep. 2025

Fornhöjdsvägen 56

Lägenhet
Fornhöjden, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

44 m²

1 rum

4 142 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 500 000 kr-9 %

11 364 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Mindalsvägen 34, Nykvarn, Nykvarns kommun
  • Såld 6 sep. 2025

Mindalsvägen 34

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

165 m²

6 rum

2 498 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 425 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Getingstigen 13

Villa
Järna, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

159 m²

6 rum

739 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 920 000 kr+9 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Björkfjärdsvägen 33

Villa
Enhörna, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

47 m²

3 rum

1 996 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 600 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Ängsvägen 6

Villa
Hölö, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

45 m²

2 rum

1 856 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 795 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 sep. 2025

Viksängsvägen 26

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

98 m²

3 rum

8 776 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 650 000 kr-2 %

27 041 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 sep. 2025

Triangelvägen 6

Villa
Järna, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

95+47 m²

5 rum

1 201 m²

Slutpris 3 000 000 kr+7 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Rosenhöjdsvägen 22, Fogdetorp, Södertälje kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Rosenhöjdsvägen 22

Lägenhet
Fogdetorp, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

83 m²

3 rum

6 432 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-17 %

17 470 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Slättvägen 10

Villa
Nykvarn, Nykvarns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

135 m²

6 rum

5 710 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 725 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 sep. 2025

Nysättravägen 17a

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

56 m²

2 rum

4 180 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

22 321 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 aug. 2025

Kristinelundsvägen 5A

Villa
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

138 m²

5 rum

760 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 600 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Sunnemovägen 4, Järna, Södertälje kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Sunnemovägen 4

Villa
Järna, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

180+35 m²

7 rum

919 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 5 300 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Vallhöjdsvägen 21

Lägenhet
Kallfors Höjder, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

84 m²

3 rum

6 765 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 195 000 kr±0 %

38 036 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Granvägen 18, Hölö, Södertälje kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Granvägen 18

Villa
Hölö, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

117 m²

4 rum

971 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 520 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 aug. 2025

Bruksgatan 2

Lägenhet
Bergvik, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

80 m²

3 rum

5 186 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 430 000 kr+1 %

30 375 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Utterstigen 29, Enhörna, Södertälje kommun
  • Såld 26 aug. 2025

Utterstigen 29

Villa
Enhörna, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

97+95 m²

5 rum

985 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 550 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 aug. 2025

Båtsmansvägen 38

Villa
Pershagen, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

168+17 m²

6 rum

1 440 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 995 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Varvsvägen 17

Villa
Pershagen, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

117+98 m²

6 rum

898 m²

Slutpris 4 530 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

Visar 151 - 175 av 252