Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Mäklare Ida Cavilin

Ida Cavilin

Om mig

Ida har en exceptionellt bra förmåga att uttrycka sig på ett övertygande sätt. Hennes lugna och ödmjuka framtoning gör henne unik och enkel att tycka om. Ida kommer ha nytta av sina andra egenskaper också, hennes målmedvetenhet och envishet kommer att ha avgörande betydelse när affärerna ska knytas ihop. Öppen kommunikation och transparens är A och O. Genom regelbunden kommunikation skapar hon en känsla av trygghet och förtroende för alla sina kunder. Ida är född och uppvuxen i Södertälje.
Mäklarens försäljningar
1,5 rum lägenhet på Rosenhöjdsvägen 25 Södertälje, Södertälje kommun - bild 1
1,5 rum lägenhet på Rosenhöjdsvägen 25 Södertälje, Södertälje kommun - bild 2
1,5 rum lägenhet på Rosenhöjdsvägen 25 Södertälje, Södertälje kommun - bild 3
1,5 rum lägenhet på Rosenhöjdsvägen 25 Södertälje, Södertälje kommun - bild 4
1,5 rum lägenhet på Rosenhöjdsvägen 25 Södertälje, Södertälje kommun - bild 5

Rosenhöjdsvägen 25

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Pris på förfrågan
46 m²
1,5 rum
vån 4
3 912 kr/mån

Välkommen till denna mycket välplanerade 1 rok på populära Rosenhöjdsvägen 25. Tack vare den generösa och smart disponerade sovalkoven upplevs bostaden som en 1,5 rok, med tydlig uppdelning mellan sovdel och sällskapsytor. Lägenheten erbjuder ett ljust vardagsrum med utgång till stor balkong, perfekt för både avkoppling och umgänge. Köket är rymligt och modernt, med gott om förvaring och plats…

Premium
Balkong
Hiss
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
2 rum lägenhet på Täppgatan 26 Södertälje, Södertälje kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Täppgatan 26 Södertälje, Södertälje kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Täppgatan 26 Södertälje, Södertälje kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Täppgatan 26 Södertälje, Södertälje kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Täppgatan 26 Södertälje, Södertälje kommun - bild 5
Mån 18 maj

Täppgatan 26

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
1 195 000 kr
57 m²
2 rum
vån 3/4
5 654 kr/mån
20 965 kr/m²

NYTT PRIS! Riktigt bra läge för dig som vill göra en smart affär! Nu finns chansen att förvärva en mycket prisvärd lägenhet – perfekt för dig som söker ett hem med snabb inflytt eller inflytt enligt överenskommelse Välkommen till denna charmiga bostadsrätt på populära Täppgatan i hjärtat av Södertälje! Här möts du av vackra bevarade detaljer som ger bostaden karaktär och en känsla av…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
4 rum lägenhet på Sågverksvägen 31 Södertälje, Södertälje kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Sågverksvägen 31 Södertälje, Södertälje kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Sågverksvägen 31 Södertälje, Södertälje kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Sågverksvägen 31 Södertälje, Södertälje kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Sågverksvägen 31 Södertälje, Södertälje kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 16:30

Sågverksvägen 31

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
3 495 000 kr
83 m²
4 rum
vån 3
6 204 kr/mån
42 108 kr/m²

Välkommen till denna moderna och välplanerade fyra om 83 kvm, belägen i attraktiva Kanalhusen med ett eftertraktat läge intill Igelstaviken. Här bor du med närhet till vattnet i en bostad som kombinerar stilren design med funktionella ytor. Bostaden erbjuder en öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum, där generösa fönsterpartier i två väderstreck skapar ett fantastiskt…

Premium
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
7 rum villa på Skarpskyttevägen 20 Järna, Södertälje kommun - bild 1
7 rum villa på Skarpskyttevägen 20 Järna, Södertälje kommun - bild 2
7 rum villa på Skarpskyttevägen 20 Järna, Södertälje kommun - bild 3
7 rum villa på Skarpskyttevägen 20 Järna, Södertälje kommun - bild 4
7 rum villa på Skarpskyttevägen 20 Järna, Södertälje kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 13:30

Skarpskyttevägen 20

Villa
Järna, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
3 295 000 kr
150 + 60 m²
7 rum
912 m² tomt

Välkommen till denna rymliga familjevilla i souterräng med härlig 70-talscharm och stor potential – ett hem för dig som vill skapa något alldeles eget! På lugna och barnvänliga Skarpskyttevägen 20 finner du denna generösa villa belägen på en attraktiv hörntomt längst in på en återvändsgata. Här bor du ostört med ett perfekt läge för familjeliv, lek och avkoppling. Tomten bjuder på en stor,…

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
4 rum villa på Malmbacken 18 Järna, Södertälje kommun - bild 1
4 rum villa på Malmbacken 18 Järna, Södertälje kommun - bild 2
4 rum villa på Malmbacken 18 Järna, Södertälje kommun - bild 3
4 rum villa på Malmbacken 18 Järna, Södertälje kommun - bild 4
4 rum villa på Malmbacken 18 Järna, Södertälje kommun - bild 5
Sön 17 maj kl 11:00

Malmbacken 18

Villa
Järna, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
1 995 000 kr
54 + 5 m²
4 rum
2 089 m² tomt

Välkommen till Malbacken i Järna, ett charmigt fritidshus med året-runt-standard i naturnära Hummelmora. Här erbjuds ett vackert fritidshus som är vinterbonat och passar lika bra som permanentboende för dig som önskar bo året runt, som ett rofyllt fritidsboende när du vill komma bort från vardagen och njuta av lugnet och naturen. Ett perfekt tillfälle för dig som söker avkoppling utan att ge…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
2 rum lägenhet på Nysättravägen 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Nysättravägen 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Nysättravägen 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Nysättravägen 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Nysättravägen 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 5
Ons 20 maj

Nysättravägen 17

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
1 275 000 kr
56 m²
2 rum
vån 1/3
4 050 kr/mån
22 768 kr/m²

Välkommen till denna trivsamma och välplanerade 2 rok på Nysättravägen 17B – en perfekt bostad för dig som vill flytta in och börja trivas direkt! Här möts du av ett luftigt vardagsrum med generösa ytor som rymmer både soffgrupp, TV-möbel och ett större matbord för sociala tillställningar. Från vardagsrummet nås den rymliga balkongen med gott om plats för utemöbler – en härlig förlängning av…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
3 rum lägenhet på Åsvägen 10 Södertälje, Södertälje kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Åsvägen 10 Södertälje, Södertälje kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Åsvägen 10 Södertälje, Södertälje kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Åsvägen 10 Södertälje, Södertälje kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Åsvägen 10 Södertälje, Södertälje kommun - bild 5

Åsvägen 10

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
1 695 000 kr
72 m²
3 rum
vån 2
5 759 kr/mån
23 542 kr/m²

Välkommen till denna välplanerade 3 rok på populär adress i attraktiva Mariekäll! Här erbjuds en bostad med härlig balkong i ett trivsamt läge samt en funktionell planlösning som skapar fina möjligheter för både vardag och umgänge. Bostaden har bevarad originalanda som ger karaktär och charm, samtidigt som den erbjuder en fantastisk möjlighet att sätta din egen prägel och skapa ditt drömhem…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 17 Södertälje, Södertälje kommun - bild 5

Karlslundsgatan 17

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
2 550 000 kr
72 m²
3 rum
vån 1
5 844 kr/mån
35 417 kr/m²

Välkommen till Karlslundsgatan 17 – en totalrenoverad och modern tvåa omgjord till en trea. På en av områdets mest eftertraktade adresser hittar du denna stilfullt renoverade bostadsrätt som imponerar redan från första steget in. Här bor du bekvämt med genomtänkta materialval, smarta lösningar och generösa ytor, perfekt för dig som vill ha ett hem som både är praktiskt och riktigt snyggt. …

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 3 Södertälje, Södertälje kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 3 Södertälje, Södertälje kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 3 Södertälje, Södertälje kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 3 Södertälje, Södertälje kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Karlslundsgatan 3 Södertälje, Södertälje kommun - bild 5
Ons 20 maj

Karlslundsgatan 3

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
1 350 000 kr
86,5 m²
3 rum
8 427 kr/mån
15 607 kr/m²

Letar ni efter ett bekvämt och lättskött boende med egen uteplats och närhet till stadens utbud? Då kan detta vara bostaden för er. I ett lugnt, tryggt och mycket omtyckt område ligger denna generösa och välplanerade trea. Planlösningen ger goda möjligheter att anpassa bostaden efter behov, exempelvis genom att skapa ytterligare ett litet kontor eller en rymlig walk-in-closet. Bostaden erbjuder…

Premium
Uteplats
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Södertälje, Södertälje kommun

Kaplansgatan 6

Lägenhet
Södertälje, Södertälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
800 000 kr
34 m²
1 rum
vån 1/4
5 366 kr/mån
23 529 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn
Svensk Fastighetsförmedling Södertälje/Nykvarn

Visar alla 10