Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 apr. 2026

Östra Kustvägen 417

Villa
Glemmingebro, Ystads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

85 m²

3 rum

Slutpris 2 950 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jan. 2026

Williams väg 17B - andel 8

Lägenhet
Vik, Simrishamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

40 m²

1 rum

814 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 130 000 kr-38 %

3 250 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 nov. 2025

Nässelvägen 2A

Radhus
Blentarp, Sjöbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

127 m²

5 rum

4 982 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 2 895 000 kr+7 %

22 795 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Blåbärsgränd 10, Sjöbo, Sjöbo kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Blåbärsgränd 10

Villa
Sjöbo, Sjöbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

103+138 m²

4 rum

792 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 200 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Vitabyvägen 40, Kivik, Simrishamns kommun
  • Såld 17 okt. 2025

Vitabyvägen 40

Villa
Kivik, Simrishamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

85 m²

4 rum

1 143 m²

Slutpris 2 100 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Stockvägen 3

Villa
Everöd, Kristianstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

159+12 m²

7 rum

1 256 m²

Slutpris 1 576 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Nässelvägen 7B

Radhus
Blentarp, Sjöbo kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

101 m²

4 rum

4 699 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 2 595 000 kr±0 %

25 693 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Jägaregatan 7, Gärsnäs, Simrishamns kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Jägaregatan 7

Villa
Gärsnäs, Simrishamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

96 m²

4 rum

627 m²

Slutpris 2 410 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jul. 2025

Gesällgatan 7

Lägenhet
Simrishamn, Simrishamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

50 m²

2 rum

4 488 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

31 900 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 jul. 2025

Fredrika Wallis Väg 8

Fritidshus
Abbekås, Skurups kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

57 m²

2 rum

534 m²

Slutpris 2 350 000 kr-41 %
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 jun. 2025

Williams väg 17A andel 7

Lägenhet
Vik, Simrishamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

78 m²

4 rum

1 221 kr/mån

Slutpris 375 000 kr±0 %

4 808 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Vilhelmsbergsvägen 57, Simrishamn, Simrishamns kommun
  • Såld 22 maj. 2025

Vilhelmsbergsvägen 57

Villa
Simrishamn, Simrishamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

100+50 m²

5 rum

1 041 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 350 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 maj. 2025

Vallby norrväg 53

Villa
Hammenhög, Simrishamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

195+180 m²

6 885 m²

Slutpris 6 500 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn
Svensk Fastighetsförmedling Simrishamn

Visar alla 13