Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Säter
Mäklare Johan Skinnars

Johan Skinnars

Om mig

Efter en lång ishockeykarriär har jag sedan 2023 arbetat på Svensk Fastighetsförmedling. Född och uppvuxen i Säter och bosatt mellan Säter och Hedemora, i byn Pungmakarbo. Förmedlar fastigheter, bostadsrätter, lantbruk och kommersiella fastigheter. Vill du ha en trygg mäklare genom din livs viktigaste affär, kontakta mig.
Mäklarens försäljningar
Säter, Säters kommun
Kommande

Jöns Eriks väg 14

Villa
Säter, Säters kommun
Svensk Fastighetsförmedling Säter
1 900 000 kr
94 + 94 m²
4 rum
1 274 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Säter
Svensk Fastighetsförmedling Säter
3 rum lägenhet på Jones Väg 76 Säter, Säters kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Jones Väg 76 Säter, Säters kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Jones Väg 76 Säter, Säters kommun - bild 3
Kommande

Jones Väg 76

Lägenhet
Säter, Säters kommun
Svensk Fastighetsförmedling Säter
425 000 kr
75 m²
3 rum
vån 2/2
6 474 kr/mån
5 667 kr/m²
Plus
Svensk Fastighetsförmedling Säter
Svensk Fastighetsförmedling Säter
Hedemora, Hedemora kommun
Kommande

Kornvägen 16

Villa
Hedemora, Hedemora kommun
Svensk Fastighetsförmedling Hedemora
1 250 000 kr
105 + 105 m²
3 rum
780 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Hedemora
Svensk Fastighetsförmedling Hedemora
Säter, Säters kommun
Kommande

Badstugatan 8

Villa
Säter, Säters kommun
Svensk Fastighetsförmedling Säter
1 400 000 kr
112 + 35 m²
3 rum
984 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Säter
Svensk Fastighetsförmedling Säter
Gustafs, Säters kommun
Kommande

Dammsjövägen 53

Fritidshus
Gustafs, Säters kommun
Svensk Fastighetsförmedling Säter
950 000 kr
25 m²
1 rum
864 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Säter
Svensk Fastighetsförmedling Säter
5 rum villa på Smedgatan 2 Säter, Säters kommun - bild 1
5 rum villa på Smedgatan 2 Säter, Säters kommun - bild 2
5 rum villa på Smedgatan 2 Säter, Säters kommun - bild 3
5 rum villa på Smedgatan 2 Säter, Säters kommun - bild 4
5 rum villa på Smedgatan 2 Säter, Säters kommun - bild 5
Kommande

Smedgatan 2

Villa
Säter, Säters kommun
Svensk Fastighetsförmedling Säter
4 200 000 kr
190 m²
5 rum
2 365 m² tomt

Välkommen till Smedgatan – ett nybyggt hem där kvalitet, design och hållbarhet möts i perfekt harmoni. Här bor du i ett nästintill "passivt hus", utformat för minimal energiförbrukning och maximal komfort. Med genomtänkta materialval, modern teknik och ett fantastiskt ljusinsläpp får du ett boende både som känns och är framtidens standard. Den låga driftkostnaden gör att du kan njuta av livet…