Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Mäklare Madeleine Johansson

Madeleine Johansson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Timmerby Village 23C, Lindvallen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 17 apr. 2026
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Timmerby Village 23C

Lägenhet
Lindvallen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

65,4+8,4 m²

4,5 rum

3 125 kr/mån

Slutpris 4 800 000 kr-6 %

73 394 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Sporvägen 5 - hus 17 andel G, Gubbmyren, Malung-Sälens kommun
  • Såld 24 mar. 2026
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Sporvägen 5 - hus 17 andel G

Lägenhet
Gubbmyren, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

60 m²

3 rum

807 kr/mån

Slutpris 110 000 kr-15 %

1 833 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Ripbärsstigen 5A & 5B, Sälen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 27 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Ripbärsstigen 5A & 5B

Fritidshus
Sälen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

88+12 m²

1 545 m²

Slutpris 3 550 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Pistvägen 554A, Kläppen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 6 feb. 2026
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Pistvägen 554A

Lägenhet
Kläppen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

57+20 m²

3 rum

3 213 kr/mån

Slutpris 2 325 000 kr-2 %

40 789 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Tandådalens Fjällhotell 363, Tandådalen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Tandådalens Fjällhotell 363

Lägenhet
Tandådalen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malung

34 m²

2 rum

Slutpris 50 000 kr-29 %

1 471 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malung
Svensk Fastighetsförmedling Malung
Hökstigen 20, Sälen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 31 jan. 2026
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Hökstigen 20

Fritidshus
Sälen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

75 m²

4 rum

1 745 m²

Slutpris 3 500 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Jossivägen 55A, Sälen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 17 nov. 2025
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Jossivägen 55A

Lägenhet
Sälen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

72 m²

Slutpris 340 000 kr-11 %

4 722 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Sälenstugevägen 10 - Andel E, Sälenstugan, Malung-Sälens kommun
  • Såld 19 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Sälenstugevägen 10 - Andel E

Fritidshus
Sälenstugan, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

65 m²

3 rum

Slutpris 275 000 kr-25 %
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Skiffervägen 7D, Malung, Malung-Sälens kommun
  • Såld 15 sep. 2025

Skiffervägen 7D

Lägenhet
Malung, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malung

109 m²

4 rum

5 469 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 485 000 kr+8 %

4 450 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malung
Svensk Fastighetsförmedling Malung
Fjällbyn 13U - v.10 & v.36, Lindvallen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 11 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Fjällbyn 13U - v.10 & v.36

Lägenhet
Lindvallen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

Slutpris 130 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Lisagtan 30C, Malung, Malung-Sälens kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Lisagtan 30C

Lägenhet
Malung, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malung

75 m²

3 rum

3 105 kr/mån

Slutpris 625 000 kr+19 %

8 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malung
Svensk Fastighetsförmedling Malung
Sporvägen 3 - hus 20 andel E, Sälen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 6 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Sporvägen 3 - hus 20 andel E

Lägenhet
Sälen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

60 m²

4 rum

807 kr/mån

Slutpris 80 000 kr-27 %

1 333 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Prinsbacken 7, Sälen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 5 sep. 2025
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Prinsbacken 7

Villa
Sälen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

55 m²

4 rum

118 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 300 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Pistvägen 518 (A+B), Transtrand, Malung-Sälens kommun
  • Såld 30 jun. 2025
profilfoto på mäklare
MadeleineJohansson

Pistvägen 518 (A+B)

Fritidshus
Transtrand, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Sälen

164 m²

8 rum

1 440 m²

Slutpris 3 900 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Svensk Fastighetsförmedling Sälen
Kantarellvägen 6 - hus 27 andel G, Sälen, Malung-Sälens kommun
  • Såld 20 maj. 2025

Kantarellvägen 6 - hus 27 andel G

Lägenhet
Sälen, Malung-Sälens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malung

60 m²

3 rum

807 kr/mån

Slutpris 110 000 kr±0 %

1 833 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malung
Svensk Fastighetsförmedling Malung

Visar alla 15