Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Piteå

Svensk Fastighetsförmedling Piteå

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Södra Trundövägen 372, Rosvik, Piteå kommun
  • Såld 25 sep. 2025

Södra Trundövägen 372

Villa
Rosvik, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

70 m²

3 rum

1 991 m²

Slutpris 3 265 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Borevägen 20, Mossen, Piteå kommun
  • Såld 23 sep. 2025

Borevägen 20

Villa
Mossen, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

97 m²

4 rum

1 257 m²

Slutpris 805 000 kr+16 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Holmträskvägen 230, Holmträsk, Piteå kommun
  • Såld 22 sep. 2025

Holmträskvägen 230

Villa
Holmträsk, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

160+72 m²

5 rum

1 448 m²

Slutpris 825 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Rödinggatan 5, Djupviken, Piteå kommun
  • Såld 22 sep. 2025

Rödinggatan 5

Radhus
Djupviken, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

114+30 m²

4 rum

438 m²

Slutpris 2 320 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Storgatan 32A, Centralt, Piteå kommun
  • Såld 18 sep. 2025

Storgatan 32A

Lägenhet
Centralt, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

65 m²

2 rum

4 468 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 150 000 kr+30 %

33 077 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Bondegatan 7, Öjebyn, Piteå kommun
  • Såld 17 sep. 2025

Bondegatan 7

Villa
Öjebyn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

142+67 m²

1 242 m²

Slutpris 1 900 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Drevvägen 10, Sjulsmark, Piteå kommun
  • Såld 13 sep. 2025

Drevvägen 10

Villa
Sjulsmark, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

98 m²

4 rum

1 188 m²

Slutpris 1 250 000 kr+26 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Rödinggatan 7, Djupviken, Piteå kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Rödinggatan 7

Radhus
Djupviken, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

107 m²

3 rum

484 m²

Slutpris 2 190 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Vikvägen 99, Norrfjärden, Piteå kommun
  • Såld 9 sep. 2025

Vikvägen 99

Fritidshus
Norrfjärden, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

59+10 m²

2 rum

1 681 m²

Slutpris 2 100 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Älvsbyvägen 961, Pålberget, Piteå kommun
  • Såld 4 sep. 2025

Älvsbyvägen 961

Villa
Pålberget, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

110+50 m²

1,5 ha

Slutpris 1 500 000 kr+16 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Lingonstigen 49, Svartudden, Piteå kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Lingonstigen 49

Villa
Svartudden, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

148+30 m²

5 rum

879 m²

Slutpris 3 300 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Abborrgatan 9C, Djupviken, Piteå kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Abborrgatan 9C

Lägenhet
Djupviken, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

77 m²

3 rum

5 552 kr/mån

Slutpris 1 260 000 kr+15 %

16 364 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Kantarellvägen 3, Furulund, Piteå kommun
  • Såld 29 aug. 2025

Kantarellvägen 3

Villa
Furulund, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

129+39 m²

6 rum

942 m²

Slutpris 3 000 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Bäckstigen 15, Svensbyn, Piteå kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Bäckstigen 15

Villa
Svensbyn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

185+70 m²

8 rum

1 060 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Bodträskvägen 211, Altersbruk, Piteå kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Bodträskvägen 211

Villa
Altersbruk, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

92+16 m²

4 rum

3 995 m²

Slutpris 1 225 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Hyndgrundsvägen 82, Norrfjärden, Piteå kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Hyndgrundsvägen 82

Fritidshus
Norrfjärden, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

30+7 m²

2 rum

1 080 m²

Slutpris 650 000 kr-35 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Tallbacken 14, Blåsmark, Piteå kommun
  • Såld 27 aug. 2025

Tallbacken 14

Villa
Blåsmark, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

107 m²

4 rum

1 096 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 065 000 kr+19 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Hummerstigen 25, Djupviken, Piteå kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Hummerstigen 25

Villa
Djupviken, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

148+22 m²

5 rum

1 042 m²

Slutpris 1 620 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Tranbärsstigen 22, Svartudden, Piteå kommun
  • Såld 25 aug. 2025

Tranbärsstigen 22

Villa
Svartudden, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

98+56 m²

4 rum

979 m²

Slutpris 1 950 000 kr+9 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Talltitevägen 8, Storfors, Piteå kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Talltitevägen 8

Lägenhet
Storfors, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

75 m²

3 rum

4 421 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr+11 %

20 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Grannäsvägen 96, Jävrebyn, Piteå kommun
  • Såld 22 aug. 2025

Grannäsvägen 96

Villa
Jävrebyn, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

130 m²

3 rum

2 841 m²

Slutpris 3 000 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Soldatvägen 65, Grundvik, Piteå kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Soldatvägen 65

Villa
Grundvik, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

111+4 m²

4 rum

915 m²

Slutpris 1 850 000 kr-19 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Sundet 12, Sikfors, Piteå kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Sundet 12

Fritidshus
Sikfors, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

3 rum

2 841 m²

Slutpris 1 200 000 kr+60 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Blåsmarksvägen 373, Blåsmark, Piteå kommun
  • Såld 11 aug. 2025

Blåsmarksvägen 373

Villa
Blåsmark, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

100+70 m²

3 rum

2 440 m²

Slutpris 1 900 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Rönnberget 71

Fritidshus
Arnemark, Piteå kommun
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

63 m²

2 rum

2 005 m²

Slutpris 450 000 kr-24 %
Svensk Fastighetsförmedling Piteå
Svensk Fastighetsförmedling Piteå

Visar 76 - 100 av 144