Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Mäklare Jennie Edmark

Jennie Edmark

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Villagatan 46A, Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Villagatan 46A

Lägenhet
Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

50,5 m²

2 rum

3 920 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 230 000 kr-5 %

24 356 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Villagatan 61C

Lägenhet
Örnsköldsvik, Örnsköldsviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

60,5 m²

2 rum

4 474 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

27 273 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Villagatan 61C, Villagatan, Örnsköldsviks kommun
  • Såld 14 mar. 2026

Villagatan 61C

Lägenhet
Villagatan, Örnsköldsviks kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

62 m²

2 rum

4 535 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr-6 %

25 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik
Svensk Fastighetsförmedling Örnsköldsvik

Visar alla 3