Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Mäklare William Lindblom

William Lindblom

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
4 rum lägenhet på Stolpgränd 16 Örebro, Örebro kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Stolpgränd 16 Örebro, Örebro kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Stolpgränd 16 Örebro, Örebro kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Stolpgränd 16 Örebro, Örebro kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Stolpgränd 16 Örebro, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Stolpgränd 16

Lägenhet
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
1 695 000 kr
85,5 m²
4 rum
vån 1/2
6 680 kr/mån
19 825 kr/m²

Välkommen till denna hemtrevliga fyrarummare på attraktiva Stolpgränd 16 – en bostad som erbjuder både genomtänkt planlösning, goda förvaringsmöjligheter och en härlig uteplats i söderläge med sol från morgon till kväll. Här bor du bekvämt på ett plan med tre sovrum, sociala ytor och direkt access till gräsmatta för både lek och avkoppling. Det rymliga vardagsrummet blir bostadens självklara…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Örebro, Örebro kommun
Kommande

Korsbandsgatan 19

Radhus
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
2 695 000 kr
128 m²
5 rum
191 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
4 rum villa på Kåvi 484 Örebro, Örebro kommun - bild 1
4 rum villa på Kåvi 484 Örebro, Örebro kommun - bild 2
4 rum villa på Kåvi 484 Örebro, Örebro kommun - bild 3
4 rum villa på Kåvi 484 Örebro, Örebro kommun - bild 4
4 rum villa på Kåvi 484 Örebro, Örebro kommun - bild 5
Kommande

Kåvi 484

Villa
Örebro, Örebro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Örebro
3 500 000 kr
138 m²
4 rum
7 587 m² tomt

Välkommen till Kåvi 484 och en plats där natur, charm och potential möts på bästa sätt. Här erbjuds en sällsynt möjlighet att förvärva två fastigheter, Örebro Kåvi 1:5 och 1:4, med en generös sammanlagd tomtarea om 7587 kvadratmeter. Läget är naturnära och rofyllt med en vacker utsikt över sjön Lången, samtidigt som du får gott om utrymme att skapa just det lantliv du drömmer om. På tomten finns…