- Sök mäklare
- Svensk Fastighetsförmedling Öland
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Nedra Ålebäck 423
Gårdbyhamn, Mörbylånga kommun
64 m²
3 rum
- Uteplats
Slutpris 2 625 000 kr+21 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland

Morkullegatan 12
Färjestaden, Mörbylånga kommun
116+128 m²
5 rum
Slutpris 2 650 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Visar 26 - 27 av 27