Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Öland
Mäklare Kjell Jakobsson

Kjell Jakobsson

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Vedborms torpagata 101, Löttorp, Borgholms kommun
  • Såld 7 apr. 2026

Vedborms torpagata 101

Villa
Löttorp, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

89+4 m²

4 rum

Slutpris 3 000 000 kr-11 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Kvarngatan 25B, Öland Mellersta, Borgholms kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Kvarngatan 25B

Lägenhet
Öland Mellersta, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

80 m²

3 rum

6 481 kr/mån

Slutpris 737 500 kr-13 %

9 219 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Viktoriagatan 28, Borgholm, Borgholms kommun
  • Såld 7 mar. 2026

Viktoriagatan 28

Lägenhet
Borgholm, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

63,5 m²

2,5 rum

4 700 kr/mån

Slutpris 850 000 kr-15 %

13 386 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 jan. 2026

Skogsgläntan 11A

Tomt
Öland Norra, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

951 m²

Slutpris 740 000 kr-20 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Myrlejonets väg 6, Byrum, Borgholms kommun
  • Såld 2 jan. 2026

Myrlejonets väg 6

Villa
Byrum, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

35 m²

4 145 m²

Slutpris 2 400 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Häggvägen 2, Borgholm, Borgholms kommun
  • Såld 7 dec. 2025

Häggvägen 2

Villa
Borgholm, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

102+100 m²

4 rum

874 m²

Slutpris 2 800 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Skepparegatan 11, BORGHOLM, Borgholms kommun
  • Såld 29 okt. 2025

Skepparegatan 11

Villa
BORGHOLM, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

147+9 m²

3 rum

954 m²

Slutpris 5 700 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Viktoriagatan 16B, Öland Mellersta, Borgholms kommun
  • Såld 21 okt. 2025

Viktoriagatan 16B

Lägenhet
Öland Mellersta, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

72,5 m²

3 rum

5 035 kr/mån

Slutpris 1 250 000 kr±0 %

17 241 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Enevägen 24, Borgholm, Borgholms kommun
  • Såld 8 okt. 2025

Enevägen 24

Villa
Borgholm, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

125+120 m²

4 rum

825 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 250 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 aug. 2025

Östra Kyrkogatan 1

Lägenhet
Borgholm, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

80 m²

3 rum

4 987 kr/mån

Slutpris 1 075 000 kr-7 %

13 438 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Långöre norra bygata 37, Köpingsvik, Borgholms kommun
  • Såld 8 aug. 2025

Långöre norra bygata 37

Fritidshus
Köpingsvik, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

63 m²

4 rum

1 615 m²

Slutpris 1 100 000 kr+16 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 aug. 2025

Landsvägen Norrböda 7, lgh 31

Lägenhet
Öland Norra, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

33,6 m²

2 rum

4 503 kr/mån

Slutpris 535 000 kr-18 %

15 923 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Linsbackevägen 24

Villa
Borgholm, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

98 m²

5 960 m²

Slutpris 575 000 kr-28 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Båtsman Kämpes gata 6, Köpingsvik, Borgholms kommun
  • Såld 13 jun. 2025

Båtsman Kämpes gata 6

Villa
Köpingsvik, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

119 m²

4 rum

1 395 m²

Slutpris 4 400 000 kr+26 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 6 jun. 2025

Gamla vägen 32B

Övrigt
Löttorp, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland
2 961 m²

Slutpris 1 950 000 kr-57 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Långöre norra bygata 34, Köpingsvik, Borgholms kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Långöre norra bygata 34

Villa
Köpingsvik, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

98+56 m²

3 rum

1 888 m²

Slutpris 3 000 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Hamnvägen 18

Lägenhet
Borgholm , Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

208+47 m²

4 rum

4 830 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 6 500 000 kr-6 %

31 250 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland

Visar alla 17