Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Mäklare Maria Kåbring

Maria Kåbring

Om mig

Jag har jobbat på Svensk Fastighetsförmedling i Trosa som fastighetsmäklare sedan januari 2007 och trivts väldigt bra. Sedan januari 2016 så arbetar jag i Nyköping, där jag är uppvuxen, lever och bor. Finns nu även i Trosa/Gnesta. Som mäklare är jag noggrann och engagerad och strävar alltid för att skapa förtroende och trygghet för både säljare och köpare i varje bostadsaffär. Jag är stolt över att få tillhöra ett fantastiskt team och en mäklarkedja som gör många och trygga bostadsaffärer.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Hagvägen 7

Lägenhet
Oxelösund, Oxelösunds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

28 m²

1 rum

Slutpris 150 000 kr

5 357 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Östra Promenaden 3A, Öster, Nyköpings kommun
  • Såld 6 maj. 2026

Östra Promenaden 3A

Lägenhet
Öster, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

53,5 m²

2 rum

3 077 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 825 000 kr-3 %

15 421 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Vattengränd 2A

Lägenhet
Väster, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

100 m²

4 rum

4 995 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 2 400 000 kr-8 %

24 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Hemgårdsvägen 16C, Högbrunn, Nyköpings kommun
  • Såld 30 mar. 2026

Hemgårdsvägen 16C

Lägenhet
Högbrunn, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

49,2 m²

2 rum

3 257 kr/mån

Slutpris 675 000 kr-18 %

13 720 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Abborrvägen 5, Vålarö, Nyköpings kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Abborrvägen 5

Fritidshus
Vålarö, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

84 m²

3 rum

1 676 m²

Slutpris 2 750 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Trollstigen 42, Arnö, Nyköpings kommun
  • Såld 7 mar. 2026

Trollstigen 42

Radhus
Arnö, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

140+5 m²

5 rum

179 m²

Slutpris 2 700 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Bryngelstorpsvägen 21, Bryngelstorp, Nyköpings kommun
  • Såld 3 mar. 2026

Bryngelstorpsvägen 21

Villa
Bryngelstorp, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

115+115 m²

4 rum

1 099 m²

Slutpris 4 800 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Fågelbovägen 1B, Fågelbo, Nyköpings kommun
  • Såld 30 jan. 2026

Fågelbovägen 1B

Lägenhet
Fågelbo, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

69 m²

3 rum

3 754 kr/mån

Slutpris 1 350 000 kr-11 %

19 565 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026

Åda Dal 21A

Radhus
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

104+7 m²

4 rum

4 490 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

33 654 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Frösängsvägen 16, Frösäng, Oxelösunds kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Frösängsvägen 16

Lägenhet
Frösäng, Oxelösunds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

78 m²

3 rum

4 219 kr/mån

Slutpris 665 000 kr-4 %

8 526 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 dec. 2025

Åda Dal 19A

Radhus
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

104+7 m²

4 rum

4 490 kr/mån
  • Nyproduktion
  • Uteplats

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

33 654 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Stensättersvägen 5, Ålberga, Nyköpings kommun
  • Såld 14 nov. 2025

Stensättersvägen 5

Villa
Ålberga, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

85+38 m²

4 rum

1 706 m²

Slutpris 1 275 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 okt. 2025

Åda Dal 23A

Radhus
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

104+7 m²

4 rum

4 490 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 3 500 000 kr±0 %

33 654 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Hagavägen 7, Tystberga, Nyköpings kommun
  • Såld 22 okt. 2025

Hagavägen 7

Villa
Tystberga, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

99+61 m²

4 rum

1 049 m²

Slutpris 2 000 000 kr-23 %
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Stångby Lugnero 1, Tystberga, Nyköpings kommun
  • Såld 7 okt. 2025

Stångby Lugnero 1

Fritidshus
Tystberga, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

38 m²

2 rum

3 832 m²

Slutpris 1 290 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Linnévägen 8B, Oppeby, Nyköpings kommun
  • Såld 30 sep. 2025

Linnévägen 8B

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

55 m²

2 rum

3 575 kr/mån

Slutpris 600 000 kr-14 %

10 909 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Oxelögatan 20B, Centrum, Oxelösunds kommun
  • Såld 31 aug. 2025

Oxelögatan 20B

Lägenhet
Centrum, Oxelösunds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

58,5 m²

2 rum

3 276 kr/mån

Slutpris 350 000 kr+27 %

5 983 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Erikslundsvägen 11, Rosenkälla, Nyköpings kommun
  • Såld 7 aug. 2025

Erikslundsvägen 11

Lägenhet
Rosenkälla, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

103 m²

4 rum

5 519 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 550 000 kr+4 %

15 049 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Industrigatan 4B, Trosa, Trosa kommun
  • Såld 28 jul. 2025

Industrigatan 4B

Lägenhet
Trosa, Trosa kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trosa

46,9 m²

2 rum

3 844 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 1 675 000 kr±0 %

35 714 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Svensk Fastighetsförmedling Trosa
Regeringsvägen 29C, Oppeby, Nyköpings kommun
  • Såld 22 jul. 2025

Regeringsvägen 29C

Lägenhet
Oppeby, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

81,3 m²

4 rum

4 994 kr/mån

Slutpris 930 000 kr+9 %

11 439 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Frösängsvägen 84, Frösäng, Oxelösunds kommun
  • Såld 18 jul. 2025

Frösängsvägen 84

Lägenhet
Frösäng, Oxelösunds kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

78 m²

3 rum

5 289 kr/mån

Slutpris 625 000 kr-10 %

8 013 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Smålandsvägen 15, Oppeby, Nyköpings kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Smålandsvägen 15

Villa
Oppeby, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

84+84 m²

5 rum

694 m²

Slutpris 3 000 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Gärdesta Sörängsstugan 1, Lästringe, Nyköpings kommun
  • Såld 19 jun. 2025

Gärdesta Sörängsstugan 1

Villa
Lästringe, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

85 m²

3 rum

2 200 m²

Slutpris 900 000 kr-31 %
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Hägervägen 39, Rosenkälla, Nyköpings kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Hägervägen 39

Radhus
Rosenkälla, Nyköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

95 m²

4 rum

235 m²

Slutpris 2 250 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping
Svensk Fastighetsförmedling Nyköping

Visar alla 24