Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nybro
Mäklare Ellen Mobelius

Ellen Mobelius

Om mig

Hej! Ellen heter jag och arbetar som fastighetsmäklare på Svensk Fastighetsförmedling. Som person är jag rak, ambitiös och otroligt tävlingsinriktad, men också omtänksam med ett genuint intresse av att hjälpa människor. Jag vill finnas där som en högra hand och en trygghet genom hela processen i din livs viktigaste affär. Jag är stolt och tacksam över att få vara en del av att förverkliga bostadsdrömmar i både Kalmar och Nybro och hoppas att jag får möjlighet att förverkliga just dina!
Mäklarens försäljningar
2 rum lägenhet på Jakobsgatan 25D Nybro, Nybro kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Jakobsgatan 25D Nybro, Nybro kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Jakobsgatan 25D Nybro, Nybro kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Jakobsgatan 25D Nybro, Nybro kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Jakobsgatan 25D Nybro, Nybro kommun - bild 5
Kommande

Jakobsgatan 25D

Lägenhet
Nybro, Nybro kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nybro
185 000 kr
59,5 m²
2 rum
vån 1/3
4 934 kr/mån
3 109 kr/m²

I populära och välskötta föreningen Brf Paradiset har vi nu glädjen att presentera en ljus och hemtrevlig tvåa på första våningen. Här finns mycket av det många önskar i sitt boende, hiss i lägenhetshuset, balkong med utsikt över lugna innergården, tvättmaskin, diskmaskin samt gott om förvaring. Listan kan göras lång. Här bor du i en välplanerad bostad fördelad på praktisk hall, rymligt…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Nybro
Svensk Fastighetsförmedling Nybro
2 rum lägenhet på Röda Gatan 8D Berga, Kalmar kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Röda Gatan 8D Berga, Kalmar kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Röda Gatan 8D Berga, Kalmar kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Röda Gatan 8D Berga, Kalmar kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Röda Gatan 8D Berga, Kalmar kommun - bild 5
Kommande

Röda Gatan 8D

Lägenhet
Berga, Kalmar kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Pris på förfrågan
67,5 m²
2 rum
vån 3/3
5 482 kr/mån

Hjärtligt välkommen till denna välskötta och trivsamma bostad om 67 kvm med härliga grönområden och fantastiska Norrlidsbadet som granne! Du välkomnas av en ljus och fräsch bostad när du kommer innanför tröskeln i det som kan komma att bli ditt nya hem. Hemkänslan infinner sig direkt. Här disponeras kvadratmeterna på de rätta ställena, i denna välplanerade tvåa finns bra förvaring, rymligt…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Broakulla, Emmaboda kommun
Kommande

Bruksgatan 21

Villa
Broakulla, Emmaboda kommun