Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Mäklare Pernilla Ekestolpe

Pernilla Ekestolpe

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Valhallagatan 2A, Centralt, Norrtälje kommun
  • Såld 27 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PernillaEkestolpe

Valhallagatan 2A

Lägenhet
Centralt, Norrtälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje

41 m²

2 rum

2 734 kr/mån

Slutpris 1 645 000 kr-8 %

40 122 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Drottninggatan 1C, Grossgärdet, Norrtälje kommun
  • Såld 24 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PernillaEkestolpe

Drottninggatan 1C

Lägenhet
Grossgärdet, Norrtälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje

53 m²

2 rum

3 822 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 100 000 kr-4 %

39 623 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Vegagatan 7B, Gransäter, Norrtälje kommun
  • Såld 10 mar. 2026
profilfoto på mäklare
PernillaEkestolpe

Vegagatan 7B

Lägenhet
Gransäter, Norrtälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje

58 m²

2 rum

3 195 kr/mån

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

25 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Storslättsvägen 10, Nabbo, Norrtälje kommun
  • Såld 25 okt. 2025
profilfoto på mäklare
PernillaEkestolpe

Storslättsvägen 10

Fritidshus
Nabbo, Norrtälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje

66+35 m²

4 rum

2 419 m²

Slutpris 2 925 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Bylevägen 23, Håtö, Norrtälje kommun
  • Såld 26 sep. 2025
profilfoto på mäklare
PernillaEkestolpe

Bylevägen 23

Fritidshus
Håtö, Norrtälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje

73+50 m²

4 rum

2 715 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 250 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Lindvägen 13, Hallstavik, Norrtälje kommun
  • Såld 16 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PernillaEkestolpe

Lindvägen 13

Villa
Hallstavik, Norrtälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje

104+47 m²

4 rum

918 m²

Slutpris 1 400 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Adinavägen 11, Västanvik, Norrtälje kommun
  • Såld 8 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PernillaEkestolpe

Adinavägen 11

Fritidshus
Västanvik, Norrtälje kommun
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje

67+25 m²

3 rum

6 145 m²

Slutpris 3 850 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Svensk Fastighetsförmedling Norrtälje
Björnösund södra 2A, Björnösund, Norrtälje kommun
  • Såld 8 jun. 2025
profilfoto på mäklare
PernillaEkestolpe