Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nässjö

Svensk Fastighetsförmedling Nässjö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
5 rum villa på Älvshultsgatan 16 Nässjö, Nässjö kommun - bild 1
5 rum villa på Älvshultsgatan 16 Nässjö, Nässjö kommun - bild 2
5 rum villa på Älvshultsgatan 16 Nässjö, Nässjö kommun - bild 3
5 rum villa på Älvshultsgatan 16 Nässjö, Nässjö kommun - bild 4
5 rum villa på Älvshultsgatan 16 Nässjö, Nässjö kommun - bild 5

Älvshultsgatan 16

Villa
Nässjö, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
3 200 000 kr
150 + 13 m²
5 rum
735 m² tomt

Välkommen till denna trivsamma enplansvilla om ca 150 kvm, byggd 1991, med ett lugnt och familjevänligt läge. Här bor du med närhet till skola, förskola, bussförbindelser och natursköna omgivningar. Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning med tre sovrum, ett stort vardagsrum i L-form med generösa fönsterpartier som ger fint ljusinsläpp samt ett öppet kök med rymligt allrum i anslutning. I…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Nässjö, Nässjö kommun
Budgivning pågår

Södra allén 17

Villa
Nässjö, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
2 000 000 kr
145 + 65 m²
6 rum
793 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Nässjö, Nässjö kommun

Nyhemsgatan 7B

Radhus
Nässjö, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
1 350 000 kr
102 m²
4 rum
253 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
2 rum lägenhet på Konserthusgatan 11D Aneby, Aneby kommun - bild 1
2 rum lägenhet på Konserthusgatan 11D Aneby, Aneby kommun - bild 2
2 rum lägenhet på Konserthusgatan 11D Aneby, Aneby kommun - bild 3
2 rum lägenhet på Konserthusgatan 11D Aneby, Aneby kommun - bild 4
2 rum lägenhet på Konserthusgatan 11D Aneby, Aneby kommun - bild 5

Konserthusgatan 11D

Lägenhet
Aneby, Aneby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
225 000 kr
55 m²
2 rum
vån 2/3
3 980 kr/mån
4 091 kr/m²

Lägenheten är ljus och fräsch med genomgående renoverade ytskikt som skapar en enhetlig och modern känsla. Här bor du med låg månadsavgift i ett bekvämt och trevligt boende på andra våningen. När du kliver in möts du av en inbjudande hall med avhängningsmöjligheter direkt till vänster. Till vänster ligger badrummet, som är helkaklat. Här finns dusch, WC och kommod. Rakt fram från hallen ligger…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
7 rum villa på Älvshultsgatan 18 Nässjö, Nässjö kommun - bild 1
7 rum villa på Älvshultsgatan 18 Nässjö, Nässjö kommun - bild 2
7 rum villa på Älvshultsgatan 18 Nässjö, Nässjö kommun - bild 3
7 rum villa på Älvshultsgatan 18 Nässjö, Nässjö kommun - bild 4
7 rum villa på Älvshultsgatan 18 Nässjö, Nässjö kommun - bild 5

Älvshultsgatan 18

Villa
Nässjö, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
3 150 000 kr
168 + 11 m²
7 rum
735 m² tomt

Välkommen till detta unika och arkitektritade hem, skapat av Hammarströms Arkitektkontor i samarbete med Thomas Spjut. Huset präglas av gedigna materialval, stilren design och en genomtänkt planlösning med fokus på komfort och sociala ytor. Med bergvärme och vattenburen värme i både bottenplatta och övervåning erbjuds ett behagligt inomhusklimat året runt. Interiören kännetecknas av…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
5 rum villa på Södra Skogsvägen 28 Nässjö, Nässjö kommun - bild 1
5 rum villa på Södra Skogsvägen 28 Nässjö, Nässjö kommun - bild 2
5 rum villa på Södra Skogsvägen 28 Nässjö, Nässjö kommun - bild 3
5 rum villa på Södra Skogsvägen 28 Nässjö, Nässjö kommun - bild 4
5 rum villa på Södra Skogsvägen 28 Nässjö, Nässjö kommun - bild 5

Södra Skogsvägen 28

Villa
Nässjö, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
2 400 000 kr
129 + 94 m²
5 rum
1 209 m² tomt

Välkommen till detta rymliga och välplanerade familjehus med fjärrvärme, fyra sovrum och stora ytor som passar både den stora familjen och den som uppskattar gott om utrymme. Huset har en varm och inbjudande atmosfär, med ljusa rum, vackra material och generösa fönster som släpper in ljuset. De två eldstäderna skapar en härlig känsla under årets kalla månader, medan den stora altanen och den…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
3 rum villa på Upphemsvägen 4 Anneberg, Nässjö kommun - bild 1
3 rum villa på Upphemsvägen 4 Anneberg, Nässjö kommun - bild 2
3 rum villa på Upphemsvägen 4 Anneberg, Nässjö kommun - bild 3
3 rum villa på Upphemsvägen 4 Anneberg, Nässjö kommun - bild 4
3 rum villa på Upphemsvägen 4 Anneberg, Nässjö kommun - bild 5

Upphemsvägen 4

Villa
Anneberg, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
849 000 kr
77 m²
3 rum
1 548 m² tomt

I Anneberg, på Upphemsvägen 4, håller vi just nu på att förbereda försäljningen av denna smidiga 1,5-plansvilla. Ett charmigt hus med rödmålad träfasad och traditionellt vitmålade knutar. Huset erbjuder i entréplan en hall där gäst-wc ansluter ett par kliv in i hallen. Toaletten ger plats åt wc och handfat. Vidare från hallen når du köket, här har det renoverats med nyare köksskåp, bänkskiva…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Malmbäck, Nässjö kommun
Idag kl 16:30

Prästgårdsgatan 13

Villa
Malmbäck, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
1 350 000 kr
82 + 82 m²
4 rum
1 134 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
villa på Femtinge Rogstad 1 Sävsjö, Sävsjö kommun - bild 1
villa på Femtinge Rogstad 1 Sävsjö, Sävsjö kommun - bild 2
villa på Femtinge Rogstad 1 Sävsjö, Sävsjö kommun - bild 3
villa på Femtinge Rogstad 1 Sävsjö, Sävsjö kommun - bild 4
villa på Femtinge Rogstad 1 Sävsjö, Sävsjö kommun - bild 5

Femtinge Rogstad 1

Villa
Sävsjö, Sävsjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
4 200 000 kr
250 + 90 m²
6 887 m² tomt

Nu finns möjligheten att förvärva ett inarbetat hundpensionat med gott renommé och trogen kundkrets. Verksamheten drivs idag skala med fokus på kvalitet, trygghet och personlig hundomsorg – något som uppskattas stort av både hundar och deras ägare. Pensionatet är beläget i lugna, naturnära omgivningar och erbjuder generösa ytor både inomhus och utomhus. Lokalerna är väl anpassade för ändamålet,…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Centralt Läge, Nässjö kommun
Mån 18 maj kl 16:30

Rådhusgatan 36B

Lägenhet
Centralt Läge, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
820 000 kr
69,5 m²
3 rum
vån 4
5 150 kr/mån
11 799 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Bodafors, Nässjö kommun

Parkgatan 17A

Lägenhet
Bodafors, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
310 000 kr
87 m²
4 rum
vån 1
5 916 kr/mån
3 563 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
6 rum villa på Ingsbergsgatan 2B Nässjö, Nässjö kommun - bild 1
6 rum villa på Ingsbergsgatan 2B Nässjö, Nässjö kommun - bild 2
6 rum villa på Ingsbergsgatan 2B Nässjö, Nässjö kommun - bild 3
6 rum villa på Ingsbergsgatan 2B Nässjö, Nässjö kommun - bild 4
6 rum villa på Ingsbergsgatan 2B Nässjö, Nässjö kommun - bild 5
Mäklare
Kontakta mig vid intresse!

Fredrik Hagejärd

Svensk Fastighetsförmedling Nässjö

Objektsbild
Sön 24 maj kl 11:00

Ingsbergsgatan 2B

Villa
Nässjö, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
4 695 000 kr
185 + 120 m²
6 rum
1 409 m² tomt

Mitt i centrala Nässjö, i parkmiljön ligger denna charmiga sekelskiftesvilla – ett hem som kombinerar klassisk karaktär med funktion för familjelivet. Huset, med sin tidstypiska arkitektur och vackra detaljer, högt i tak och generösa rum, bjuder på gott om plats för både vardag och fest. Här finns utrymme för lek, gemenskap och lugn – oavsett om ni är en växande familj eller redan är flera. …

Max
Fredrik Hagejärd
Fredrik HagejärdSvensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Nässjö, Nässjö kommun
Mån 18 maj kl 17:45

Västanbogatan 5B

Lägenhet
Nässjö, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
995 000 kr
80 m²
3 rum
vån 3
5 404 kr/mån
12 438 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Nässjö, Nässjö kommun

Mellangatan 20B

Radhus
Nässjö, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
1 695 000 kr
116 m²
4 rum
116 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
villa på Dissedala 4 Nässjö, Nässjö kommun - bild 1
villa på Dissedala 4 Nässjö, Nässjö kommun - bild 2
villa på Dissedala 4 Nässjö, Nässjö kommun - bild 3
villa på Dissedala 4 Nässjö, Nässjö kommun - bild 4
villa på Dissedala 4 Nässjö, Nässjö kommun - bild 5

Dissedala 4

Villa
Nässjö, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
1 195 000 kr
64 m²
1 890 m² tomt

Välkommen till Dissedala 4. Denna fastighet, belägen ca 10 kilometer sydöst om Nässjö, erbjuder ett trivsamt lantligt boende med bostadshus, gårdshus, garage och en generös tomt – perfekt för dig som vill bo nära naturen men ändå ha närhet till service. Bostaden är en villa om 3 rok fördelat på 1,5 plan. Här bor du i en villa där en del stora renoveringar har gjorts. Taket är utbytt och…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Bodafors, Nässjö kommun

Svänggatan 6

Villa
Bodafors, Nässjö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
1 500 000 kr
130 + 89 m²
5 rum
1 375 m² tomt
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö
Svensk Fastighetsförmedling Nässjö

Visar alla 16