Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Mäklare Carolina Ramsten

Carolina Ramsten

Om mig

Jag har jobbat med försäljning under hela mitt yrkesverksamma liv och för mig är det fantastiskt med mötet mellan människor, att få ta del av olika önskemål, tankar och funderingar och tillsammans göra det bästa möjliga av en rådande situation. Privat idrottar jag en hel del och denna målmedvetenhet, driv och engagemang applicerar jag givetvis i mina affärer och jag hoppas nu få införliva era drömmar och mål. Jag vill ge er en trygg affär som ger bäst betalt! Välkomna att höra av er!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Terrassvägen 20

Villa
Nacka, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

100+84 m²

Slutpris 13 000 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2026

Kranglans väg 9

Lägenhet
Saltsjö-Duvnäs, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

66 m²

2 rum

Slutpris 5 000 000 kr

75 758 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 apr. 2026

Fäbodvägen 12

Villa
Saltsjö-Boo, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

168 m²

6 rum

891 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 000 000 kr+7 %
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 apr. 2026

Tågvägen 15

Radhus
Saltsjöbaden, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

114 m²

5 rum

Slutpris 4 500 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Oxelvägen 37

Lägenhet
Stensö, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

88 m²

3 rum

8 029 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 200 000 kr+10 %

25 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 feb. 2026

Korsvägen 11

Villa
Skogalund, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

170+35 m²

6 rum

1 237 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 12 200 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2026

Edinsvägen 2

Lägenhet
Ektorp, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

58 m²

2 rum

4 895 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr-2 %

41 379 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 feb. 2026

Sommarvindsvägen 10

Radhus
Igelbodaplatån, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

146+11 m²

5 rum

170 m²

Slutpris 7 700 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 feb. 2026

Semaforvägen 51

Lägenhet
Telegrafberget, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

45 m²

2 rum

3 101 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 700 000 kr+4 %

60 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 jan. 2026

Björkholmsvägen 195

Lägenhet
Östra Orminge, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

64,5 m²

2,5 rum

5 810 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 200 000 kr+7 %

49 612 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026

Ekuddsvägen 4

Lägenhet
Ekudden, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

69,2 m²

3 rum

6 187 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 100 000 kr+4 %

44 798 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026

Finnbergsvägen 28

Lägenhet
Finnberget, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

74 m²

3 rum

4 780 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 200 000 kr+5 %

56 757 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 jan. 2026

Tollare Kaj 2

Lägenhet
Tollare, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

76 m²

2 rum

5 120 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 475 000 kr±0 %

58 882 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 30 dec. 2025

Barnhemsvägen 7B

Radhus
Skuru, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

117 m²

5 rum

106 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 800 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 dec. 2025

Edinsvägen 8

Lägenhet
Ektorp, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

58 m²

2 rum

4 531 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 850 000 kr-7 %

31 897 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 nov. 2025

Ormingeringen 70

Lägenhet
Orminge, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

61 m²

3 rum

6 004 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 750 000 kr-5 %

28 689 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 sep. 2025

Alphyddevägen 9

Lägenhet
Alphyddan, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

77,5 m²

3 rum

6 265 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr+3 %

52 903 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 sep. 2025

Kvarngränd 5

Lägenhet
Kvarnholmen, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

85 m²

3 rum

5 225 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 5 600 000 kr±0 %

65 882 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jun. 2025

Ormingeringen 49A

Lägenhet
Västra Orminge, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

45 m²

1 rum

3 418 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 800 000 kr+6 %

40 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Arnövägen 30

Radhus
Krokhöjden, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

109 m²

5 rum

598 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 500 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Kantatvägen 11

Lägenhet
Nacka Forum, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

50,5 m²

2 rum

3 903 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 2 000 000 kr±0 %

39 604 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025

Ektorpsvägen 5B

Lägenhet
Ektorp, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

101 m²

4 rum

6 677 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 850 000 kr-3 %

48 020 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 maj. 2025

Evedalsvägen 9

Villa
Gustavsvik, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

75+12 m²

3 rum

2 020 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 995 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 maj. 2025

Edinsvägen 2

Lägenhet
Ektorp, Nacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

59 m²

2 rum

4 633 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 460 000 kr+5 %

41 695 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Nacka
Svensk Fastighetsförmedling Nacka

Visar alla 24