Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Mäklare Sofia Oscander

Sofia Oscander

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lundvägen 5B, Lindome, Mölndals kommun
  • Såld 24 sep. 2025

Lundvägen 5B

Villa
Lindome, Mölndals kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal

100+90 m²

5 rum

1 035 m²

Slutpris 4 330 000 kr+8 %
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Annestorpsvägen 2H, Lindome, Mölndals kommun
  • Såld 3 jul. 2025

Annestorpsvägen 2H

Radhus
Lindome, Mölndals kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal

122 m²

5 rum

194 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 3 650 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 jul. 2025

Splintvedsgatan 2

Lägenhet
Mölndal, Mölndals kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal

93,5 m²

4 rum

6 889 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 800 000 kr-1 %

51 337 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 jun. 2025

Kvarnbygatan 11

Lägenhet
Mölndal, Mölndals kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal

96 m²

4 rum

6 902 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 350 000 kr+3 %

55 729 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 maj. 2025

Mäldvägen 6

Radhus
Lindome, Mölndals kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal

122 m²

5 rum

449 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 950 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal

Visar alla 5