Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Mäklare Jennifer Ahlborg

Jennifer Ahlborg

Om mig

Jag är en driven och engagerad fastighetsmäklare med stark lokal förankring i Mölndal. Med ett stort engagemang, tydlig kommunikation och ett genuint intresse för varje affär strävar jag alltid efter att skapa både trygghet och bästa möjliga resultat för mina kunder. Att sälja eller byta bostad är ett av livets större beslut, ofta förenat med både förväntan och många frågor. Min roll är att guida dig genom hela processen – från första tanken till avslutad affär.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Broslättsgatan 15, Broslätt, Mölndals kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Broslättsgatan 15

Lägenhet
Broslätt, Mölndals kommun
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal

79 m²

3 rum

5 408 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 525 000 kr+5 %

57 278 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Mölndal
Svensk Fastighetsförmedling Mölndal

Visar alla 1