Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Malmö

Svensk Fastighetsförmedling Malmö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 mar. 2026

Fernissagatan 7

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

54 m²

2 rum

Slutpris 2 250 000 kr

41 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Fernissagatan 7, Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Fernissagatan 7

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

68 m²

3 rum

5 666 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 695 000 kr-5 %

39 632 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Ahrenbergsgatan 37, Bulltofta, Malmö kommun
  • Såld 12 mar. 2026

Ahrenbergsgatan 37

Lägenhet
Bulltofta, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

117 m²

5 rum

6 500 kr/mån

Slutpris 3 700 000 kr-3 %

31 624 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Elsa Anderssons Gata 15D, Malmö, Malmö kommun
  • Såld 9 mar. 2026

Elsa Anderssons Gata 15D

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

78 m²

3 rum

5 944 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 470 000 kr-1 %

31 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 26 feb. 2026

Stallgränd 1

Radhus
Elinegård, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

125 m²

5 rum

8 736 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 4 000 000 kr-5 %

32 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Oxievångsvägen 332, Oxie, Malmö kommun
  • Såld 25 feb. 2026

Oxievångsvägen 332

Radhus
Oxie, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

101+22 m²

4 rum

247 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 640 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Bellmansgatan 3, Rörsjöstaden, Malmö kommun
  • Såld 24 feb. 2026

Bellmansgatan 3

Lägenhet
Rörsjöstaden, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

53 m²

2 rum

4 245 kr/mån

Slutpris 2 050 000 kr-4 %

38 679 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Ringkragevägen 31, Tygelsjö, Malmö kommun
  • Såld 20 feb. 2026

Ringkragevägen 31

Villa
Tygelsjö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

153 m²

6 rum

640 m²
  • Uteplats

Slutpris 7 850 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Sjöblads Väg 21, Malmö, Malmö kommun
  • Såld 19 feb. 2026

Sjöblads Väg 21

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

83,5 m²

3 rum

6 894 kr/mån

Slutpris 950 000 kr+1 %

11 377 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Eriksfältsgatan 85D, Nydala, Malmö kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Eriksfältsgatan 85D

Lägenhet
Nydala, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

55 m²

2 rum

3 358 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 780 000 kr-2 %

14 182 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Packhusgatan 23B, Limhamn, Malmö kommun
  • Såld 18 feb. 2026

Packhusgatan 23B

Lägenhet
Limhamn, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

94 m²

4 rum

6 264 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 100 000 kr-7 %

43 617 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Barlastgatan 24, Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
  • Såld 5 feb. 2026

Barlastgatan 24

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

98,5 m²

4 rum

6 840 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 995 000 kr-5 %

40 558 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Långgårdsgatan 1, Gamla Väster, Malmö kommun
  • Såld 23 jan. 2026

Långgårdsgatan 1

Lägenhet
Gamla Väster, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

80 m²

3 rum

5 923 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 850 000 kr-1 %

48 125 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Balladgatan 35, Malmö, Malmö kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Balladgatan 35

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

81,5 m²

3 rum

5 030 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 500 000 kr-12 %

18 405 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Blåsebergavägen 21, Elinegård, Malmö kommun
  • Såld 22 jan. 2026

Blåsebergavägen 21

Lägenhet
Elinegård, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

95,5 m²

4 rum

6 883 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 695 000 kr±0 %

49 162 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Lundavägen 24E, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 18 jan. 2026

Lundavägen 24E

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

50 m²

2 rum

4 182 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 795 000 kr±0 %

15 900 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Barlastgatan 28, Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
  • Såld 12 jan. 2026

Barlastgatan 28

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

69 m²

2 rum

4 389 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 075 000 kr-2 %

44 565 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Carlsgatan 31, Malmö, Malmö kommun
  • Såld 9 jan. 2026

Carlsgatan 31

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

85,5 m²

3 rum

6 105 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 695 000 kr±0 %

43 216 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Sjöblads Väg 43, Malmö, Malmö kommun
  • Såld 9 jan. 2026

Sjöblads Väg 43

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

81,5 m²

4 rum

6 816 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 1 450 000 kr-3 %

17 791 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Barlastgatan 22, Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
  • Såld 29 dec. 2025

Barlastgatan 22

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

124 m²

5 rum

8 405 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 995 000 kr±0 %

40 282 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Formgatan 26, Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
  • Såld 17 dec. 2025

Formgatan 26

Lägenhet
Limhamns Sjöstad, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

101,5 m²

4 rum

6 157 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 4 300 000 kr-4 %

42 365 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Tärningholmsgatan 13D, Malmö, Malmö kommun
  • Såld 2 dec. 2025

Tärningholmsgatan 13D

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

63 m²

2 rum

4 239 kr/mån

Slutpris 2 125 000 kr+12 %

33 730 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Värmlandsgatan 4A, Malmö, Malmö kommun
  • Såld 1 dec. 2025

Värmlandsgatan 4A

Lägenhet
Malmö, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

50 m²

2 rum

3 900 kr/mån

Slutpris 1 220 000 kr-6 %

24 400 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Grönvägen 3 D, Arlöv, Burlövs kommun
  • Såld 30 nov. 2025

Grönvägen 3 D

Lägenhet
Arlöv, Burlövs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

59 m²

2 rum

2 988 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 125 000 kr-6 %

19 068 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Östra Stationsgatan 6, Kvarnby, Malmö kommun
  • Såld 28 nov. 2025

Östra Stationsgatan 6

Lägenhet
Kvarnby, Malmö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

97 m²

3 rum

6 805 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 995 000 kr±0 %

20 567 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Malmö
Svensk Fastighetsförmedling Malmö

Visar 26 - 50 av 89