Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2026

Pilbågsgatan 30

Villa
Lilla Edet, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

105+105 m²

6 rum

Slutpris 3 300 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Bigården 10, Göta-Bigården, Lilla Edets kommun
  • Såld 17 apr. 2026

Bigården 10

Lägenhet
Göta-Bigården, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

71 m²

3 rum

4 911 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr-3 %

11 972 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Ekvägen 1a, Nygård, Lilla Edets kommun
  • Såld 15 apr. 2026

Ekvägen 1a

Lägenhet
Nygård, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

91,8 m²

4 rum

5 654 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-7 %

13 617 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 apr. 2026

Grunneröd 117

Villa
Västerlanda, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

37 m²

2 rum

Slutpris 1 220 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Lindvägen 8, Lödöse, Lilla Edets kommun
  • Såld 16 mar. 2026

Lindvägen 8

Villa
Lödöse, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

101+127 m²

4 rum

1 090 m²

Slutpris 2 500 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Bigården 166, Göta, Lilla Edets kommun
  • Såld 16 feb. 2026

Bigården 166

Lägenhet
Göta, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

61,5 m²

2 rum

4 100 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 850 000 kr-3 %

13 821 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Kärra 242, Lödöse, Lilla Edets kommun
  • Såld 4 okt. 2025

Kärra 242

Gård/Skog
Lödöse, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
3,9 ha

Slutpris 3 250 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Harvvägen 17, Lilla Edet, Lilla Edets kommun
  • Såld 26 sep. 2025

Harvvägen 17

Villa
Lilla Edet, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

104 m²

5 rum

1 054 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 150 000 kr-9 %
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Västra Röd 227, Västerlanda, Lilla Edets kommun
  • Såld 3 sep. 2025

Västra Röd 227

Villa
Västerlanda, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

70 m²

2 rum

1 338 m²

Slutpris 1 550 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Biodlarvägen 29, Göta, Lilla Edets kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Biodlarvägen 29

Lägenhet
Göta, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

31 m²

1 rum

2 029 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 750 000 kr-6 %

24 194 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

Visar alla 10