Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Mäklare Jennie Karlsson

Jennie Karlsson

Om mig

Att få vara en del av människors livsavgörande beslut när det kommer till deras bostäder är det som driver mig som fastighetsmäklare på Svensk Fastighetsförmedling i Lilla Edet och Trollhättan. Med mitt fokus på att skapa personliga och förtroendefulla relationer, och med hjälp av de bästa verktygen på marknaden, strävar jag efter att göra din bostadsaffär så smidig och framgångsrik som möjligt. Låt mig vara din guide på din bostadsresa.
Mäklarens försäljningar
4 rum par-/kedje-/radhus på Rådjursvägen 16 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 1
4 rum par-/kedje-/radhus på Rådjursvägen 16 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 2
4 rum par-/kedje-/radhus på Rådjursvägen 16 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 3
4 rum par-/kedje-/radhus på Rådjursvägen 16 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 4
4 rum par-/kedje-/radhus på Rådjursvägen 16 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 5
Mån 25 maj kl 17:00

Rådjursvägen 16

Radhus
Lödöse, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
2 450 000 kr
107,7 m²
4 rum
6 894 kr/mån
22 748 kr/m²

Välkommen till ett hem som erbjuder det lilla extra! Detta välplanerade radhus, uppfört av Myresjöhus 2015, kombinerar modern komfort med ett fantastiskt läge – dessutom med ett stort inglasat uterum, generös altan och en trivsam hörntomt som erbjuder extra ytor och ett av områdets mest attraktiva lägen. På den lättskötta hörntomten finns både ytor för lek och avkoppling, och ni kan njuta av sol…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
1 rum lägenhet på Karlstorpsvägen 106 Karlstorp, Trollhättans kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Karlstorpsvägen 106 Karlstorp, Trollhättans kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Karlstorpsvägen 106 Karlstorp, Trollhättans kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Karlstorpsvägen 106 Karlstorp, Trollhättans kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Karlstorpsvägen 106 Karlstorp, Trollhättans kommun - bild 5
Ons 27 maj kl 17:30

Karlstorpsvägen 106

Lägenhet
Karlstorp, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
600 000 kr
41 m²
1 rum
vån 2/6
2 489 kr/mån
14 634 kr/m²

Välkommen till Karlstorpsvägen 106 – en lättskött och trevlig etta med fint ljusinsläpp och stor inglasad balkong med förmiddagssol. Här bor du bekvämt på våning två med hiss från markplan, i en stabil och omtyckt förening – Brf Läkaren. Lägenheten har en smart och luftig planlösning med ett rymligt vardagsrum som rymmer både säng eller bäddsoffa samt en mysig sittgrupp. Köket är trivsamt och…

Premium
Balkong
Hiss
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
6 rum villa på Ryrsjön 111 Göta, Lilla Edets kommun - bild 1
6 rum villa på Ryrsjön 111 Göta, Lilla Edets kommun - bild 2
6 rum villa på Ryrsjön 111 Göta, Lilla Edets kommun - bild 3
6 rum villa på Ryrsjön 111 Göta, Lilla Edets kommun - bild 4
6 rum villa på Ryrsjön 111 Göta, Lilla Edets kommun - bild 5
Mån 18 maj kl 17:00

Ryrsjön 111

Villa
Göta, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
2 250 000 kr
110 + 28 m²
6 rum
611 m² tomt

I det charmiga och omtyckta området vid Ryrsjön finner du denna tilltalande 1½-plansvilla med flexibel planlösning och fina möjligheter att anpassa efter livets olika skeden. Ett hem som passar lika bra för barnfamiljen som för paret som söker ett långsiktigt boende i naturnära miljö. Huset erbjuder fem rum och kök fördelade på två plan. Entréplanet präglas av sociala ytor där kök och vardagsrum…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
1 rum lägenhet på Storgatan 6 B Centralt, Trollhättans kommun - bild 1
1 rum lägenhet på Storgatan 6 B Centralt, Trollhättans kommun - bild 2
1 rum lägenhet på Storgatan 6 B Centralt, Trollhättans kommun - bild 3
1 rum lägenhet på Storgatan 6 B Centralt, Trollhättans kommun - bild 4
1 rum lägenhet på Storgatan 6 B Centralt, Trollhättans kommun - bild 5
Tor 21 maj kl 17:30

Storgatan 6 B

Lägenhet
Centralt, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
895 000 kr
45 m²
1 rum
vån 3/3
3 500 kr/mån
19 889 kr/m²

Nu ges chansen att förvärva en otroligt trivsam och välplanerat boende med ett oslagbart läge i hjärtat av stan – perfekt för dig som söker ett bekvämt och stilfullt hem med närhet till allt. Lägenheten är belägen högst upp i huset vilket skapar en extra känsla av lugn och rymd. Här bor du i ett charmigt hem med vackra originaldetaljer som marmorfönsterbänkar, parkettgolv och högt i tak – allt…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
4 rum villa på Lyavägen 24 Lilla Edet, Lilla Edets kommun - bild 1
4 rum villa på Lyavägen 24 Lilla Edet, Lilla Edets kommun - bild 2
4 rum villa på Lyavägen 24 Lilla Edet, Lilla Edets kommun - bild 3
4 rum villa på Lyavägen 24 Lilla Edet, Lilla Edets kommun - bild 4
4 rum villa på Lyavägen 24 Lilla Edet, Lilla Edets kommun - bild 5

Lyavägen 24

Villa
Lilla Edet, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
2 250 000 kr
106 m²
4 rum
645 m² tomt

Välkommen till Lyavägen 24 – en välplanerad enplansvilla belägen i omtyckta Bergöstra. Här bor du i ett lugnt och barnvänligt område med närhet till både natur och vardagens bekvämligheter. Bostaden erbjuder en funktionell och lättmöblerad planlösning med tre sovrum, vilket gör den idealisk för familjen. Här finns gott om utrymme för både umgänge och vardagsliv i en hemtrevlig miljö. Till…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
4 rum villa på Ekebergsvägen 10 Sjuntorp, Trollhättans kommun - bild 1
4 rum villa på Ekebergsvägen 10 Sjuntorp, Trollhättans kommun - bild 2
4 rum villa på Ekebergsvägen 10 Sjuntorp, Trollhättans kommun - bild 3
4 rum villa på Ekebergsvägen 10 Sjuntorp, Trollhättans kommun - bild 4
4 rum villa på Ekebergsvägen 10 Sjuntorp, Trollhättans kommun - bild 5

Ekebergsvägen 10

Villa
Sjuntorp, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
1 525 000 kr
86 + 60 m²
4 rum
930 m² tomt

Välkommen till detta charmiga 1,5-planshus med källare från 1948 – ett hem som bjuder på karaktär, trivsam planlösning och en lummig tomt om 930 kvm. Här bor ni med hörnläge mot grönska, i ett naturnära område med närhet till service, skola och fina promenadstråk. Bostaden erbjuder en boarea på 86 kvm samt 60 kvm biyta med praktiska utrymmen. Här finns flera altaner som bjuder in till umgänge…

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
tomt på Småberg 141 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 1
tomt på Småberg 141 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 2
tomt på Småberg 141 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 3
tomt på Småberg 141 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 4
tomt på Småberg 141 Lödöse, Lilla Edets kommun - bild 5

Småberg 141

Tomt
Lödöse, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
300 000 kr
1 997 m²

Nu finns möjlighet att förvärva en vackert belägen tomt om 1 997 kvm i lugna och naturnära Småberg, strax utanför Lödöse. Här erbjuds ett harmoniskt lantligt läge med skog och grönska runt knuten – samtidigt som närheten till både service och kommunikationer gör vardagen smidig. Tomten ligger högt och fritt med fin omgivning och goda förutsättningar för att skapa ett drömboende i rofylld miljö.…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
4 rum villa på Gård 139 Nygård, Lilla Edets kommun - bild 1
4 rum villa på Gård 139 Nygård, Lilla Edets kommun - bild 2
4 rum villa på Gård 139 Nygård, Lilla Edets kommun - bild 3
4 rum villa på Gård 139 Nygård, Lilla Edets kommun - bild 4
4 rum villa på Gård 139 Nygård, Lilla Edets kommun - bild 5
Tis 2 jun kl 17:00

Gård 139

Villa
Nygård, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
2 450 000 kr
138 m²
4 rum
1 300 m² tomt

Välkommen till en charmig villa från 1909 med en boyta på 138 kvm, där klassiska detaljer möter moderna bekvämligheter. Här möts du av en trivsam atmosfär med ljusa rum och sociala ytor för både vardagsliv och umgänge. På entréplan finns ett rymligt kök med vattenburen golvvärme, generös arbetsyta och utgång till altanen, samt vardagsrum med braskamin för extra värme och mys. Här finns även…

Premium
Balkong
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
3 rum lägenhet på Hörngatan 11 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Hörngatan 11 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Hörngatan 11 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Hörngatan 11 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Hörngatan 11 Trollhättan, Trollhättans kommun - bild 5

Hörngatan 11

Lägenhet
Trollhättan, Trollhättans kommun
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
1 495 000 kr
62,5 m²
3 rum
vån 1/2
4 200 kr/mån
23 920 kr/m²

Välkommen till ditt nya hem i hjärtat av Trollhättan. Denna trevliga trerumslägenhet (2,5) på 62,5 kvm är en pärla på bostadsmarknaden och erbjuder en bekväm och harmonisk livsstil för både singlar, par och små familjer. Lägenheten ligger på våning 1 i en huskropp med endast fyra lägenheter, vilket garanterar lugn och ro samt en känsla av gemenskap, belägen på en hörntomt ger fördelar som extra…

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
Svensk Fastighetsförmedling Trollhättan
5 rum parhus på Biodlarvägen 18 Göta, Lilla Edets kommun - bild 1
5 rum parhus på Biodlarvägen 18 Göta, Lilla Edets kommun - bild 2
5 rum parhus på Biodlarvägen 18 Göta, Lilla Edets kommun - bild 3
5 rum parhus på Biodlarvägen 18 Göta, Lilla Edets kommun - bild 4
5 rum parhus på Biodlarvägen 18 Göta, Lilla Edets kommun - bild 5

Biodlarvägen 18

Radhus
Göta, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
2 100 000 kr
117 m²
5 rum
5 954 kr/mån
17 949 kr/m²

Visning bokas efter önskemål – kontakta ansvarig mäklare för att hitta en tid som passar. Välkommen till Biodlarvägen 18, ett stilrent och bekvämt parhus i bostadsrättsform. Här kombineras nyproduktionens fördelar med känslan av att bo i villa – en egen tomtdel, solig altan, rymligt förråd och parkering direkt utanför dörren. Bostaden är uppförd 2019 och erbjuder två välplanerade våningar med…

Premium
Uteplats
Energieffektiv
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Centralt, Lilla Edets kommun

Kullåsgatan 1A

Lägenhet
Centralt, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
450 000 kr
23 m²
1 rum
vån 1/3
2 346 kr/mån
19 565 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Lilla Edet, Lilla Edets kommun

EDET TINGBERG 2:37

Tomt
Lilla Edet, Lilla Edets kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
350 000 kr
1 880 m²
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet
Svensk Fastighetsförmedling Lilla Edet

Visar alla 12