Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Mäklare Victor Söderlind

Victor Söderlind

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 3 maj. 2026

Lidåkersgatan 9B

Lägenhet
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

67 m²

2 rum

5 459 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 570 000 kr-4 %

8 507 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 apr. 2026

Vändgatan 3C

Lägenhet
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

73,5 m²

3 rum

Slutpris 1 100 000 kr

14 966 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 apr. 2026

Hallgatan 8

Villa
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

112+80 m²

5 rum

Slutpris 3 700 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 31 mar. 2026

Målaregatan 4

Lägenhet
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

68,5 m²

3 rum

Slutpris 1 300 000 kr

18 978 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 mar. 2026

Majorsallén 24C

Lägenhet
Gamla Staden, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

110 m²

5 rum

7 708 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 300 000 kr-10 %

11 818 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Prostgatan 5A

Lägenhet
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

61,5 m²

2 rum

4 876 kr/mån

Slutpris 615 000 kr+3 %

10 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 feb. 2026

Furuhällsvägen 19

Lägenhet
Furuhäll, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

99,5 m²

4 rum

7 182 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr-15 %

15 578 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 feb. 2026

De la Gardievägen 3A

Lägenhet
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

38 m²

1 rum

3 148 kr/mån

Slutpris 325 000 kr±0 %

8 553 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026

Norra Härene Bastalund 1

Villa
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

149+7 m²

3 rum

3 382 m²

Slutpris 1 850 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 22 jan. 2026

Härenegatan 10B

Lägenhet
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

48,5 m²

1 rum

4 013 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 360 000 kr-20 %

7 423 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 jan. 2026

Solhagsvägen 10S

Radhus
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

126 m²

4 rum

324 m²

Slutpris 3 515 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 dec. 2025

Norra Kedum Vitsippan 11

Villa
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

152 m²

6 rum

1 344 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 000 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 nov. 2025

Bergsgatan 16

Villa
Grästorp, Grästorps kommun
Svensk Fastighetsförmedling Grästorp

98+54 m²

4 rum

819 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 200 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Grästorp
Svensk Fastighetsförmedling Grästorp
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 okt. 2025

Lidåkersgatan 5A

Lägenhet
Lidåker, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

67 m²

2 rum

5 352 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 750 000 kr+26 %

11 194 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 sep. 2025

Källaregatan 18E

Lägenhet
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

98 m²

4 rum

7 446 kr/mån

Slutpris 1 550 000 kr-6 %

15 816 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Östbygatan 24C, Gamla Staden, Lidköpings kommun
  • Såld 28 aug. 2025

Östbygatan 24C

Lägenhet
Gamla Staden, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

72 m²

3 rum

5 991 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 695 000 kr±0 %

9 653 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 aug. 2025

Furuhäll Solbacken 1

Villa
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

82 m²

2 rum

1 333 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025

Nylyckegatan 5A

Radhus
Ljunghed, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

101+50 m²

4 rum

173 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr+9 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 jun. 2025

Prostgatan 13A

Lägenhet
Gamla Staden, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

21 m²

1 rum

1 230 kr/mån

Slutpris 295 000 kr±0 %

14 048 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 28 maj. 2025

Näbbmusvägen 1

Radhus
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

86 m²

3 rum

582 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 100 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 14 maj. 2025

Hermelinvägen 18

Radhus
Lidköping, Lidköpings kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

137 m²

4 rum

614 m²

Slutpris 2 875 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping
Svensk Fastighetsförmedling Lidköping

Visar alla 21