Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Mäklare Tina Stening

Tina Stening

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Grankottevägen 41, Rudboda, Lidingö kommun
  • Såld 8 aug. 2025

Grankottevägen 41

Radhus
Rudboda, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

191+20 m²

6 rum

223 m²
  • Uteplats

Slutpris 12 150 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 23 jul. 2025

Lojovägen 80

Lägenhet
Rudboda, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

30 m²

1 rum

2 417 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 2 300 000 kr-7 %

76 667 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jul. 2025

Kostervägen 2

Lägenhet
Baggeby, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

95 m²

4 rum

4 972 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 4 600 000 kr-7 %

48 421 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 jun. 2025

Ängsklockevägen 20

Radhus
Gångsätra, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

105+15 m²

4 rum

172 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 150 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Bovägen 20

Radhus
Bo- Gärde, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

163+3 m²

5 rum

336 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 14 750 000 kr+10 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025

Torsvikssvängen 39

Lägenhet
Torsvik, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

73,6 m²

3 rum

4 816 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 850 000 kr+6 %

93 071 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2025

Sälgstigen 19

Radhus
Brevik, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

84+20 m²

5 rum

179 m²
  • Uteplats

Slutpris 9 450 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2025

Vikbyvägen 61

Villa
Bo- Gärde, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

158+66 m²

6 rum

1 001 m²
  • Uteplats

Slutpris 15 300 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Lagmansvägen 6

Villa
Käppala, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

212+135 m²

7 rum

1 218 m²
  • Uteplats

Slutpris 16 800 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

Visar 26 - 34 av 34