Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 19 maj. 2025

Källängsvägen 8, 1 tr

Lägenhet
Lidingö, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

93,5 m²

4 rum

5 638 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 5 300 000 kr+6 %

56 684 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 maj. 2025

Torsvikssvängen 39

Lägenhet
Torsvik, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

73,6 m²

3 rum

4 816 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 850 000 kr+6 %

93 071 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 12 maj. 2025

Larsbergsvägen 57

Lägenhet
Larsberg, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

91,5 m²

4 rum

6 286 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 6 030 000 kr-7 %

65 902 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2025

Sälgstigen 19

Radhus
Brevik, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

84+20 m²

5 rum

179 m²
  • Uteplats

Slutpris 9 450 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 10 maj. 2025

Vikbyvägen 61

Villa
Bo- Gärde, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

158+66 m²

6 rum

1 001 m²
  • Uteplats

Slutpris 15 300 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 maj. 2025

Lojovägen 8

Lägenhet
Rudboda, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

78,3 m²

3 rum

5 468 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 3 350 000 kr-18 %

42 784 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 5 maj. 2025

Fågelsträcket 28

Radhus
Rudboda, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

143+28 m²

6 rum

268 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 11 000 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 maj. 2025

Lagmansvägen 6

Villa
Käppala, Lidingö kommun
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

212+135 m²

7 rum

1 218 m²
  • Uteplats

Slutpris 16 800 000 kr+5 %
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö
Svensk Fastighetsförmedling Lidingö

Visar 51 - 58 av 58