Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Lycke Lyckholm 1, Hunnebostrand, Sotenäs kommun
  • Såld 12 maj. 2026

Lycke Lyckholm 1

Fritidshus
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

53 m²

3 rum

875 m²

Slutpris 1 100 000 kr+85 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Torggatan 1B

Lägenhet
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

75 m²

3 rum

Slutpris 6 000 000 kr

80 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Lundal 14

Villa
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

120 m²

4 rum

3 015 m²

Slutpris 4 100 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 11 maj. 2026

Lundal 14

Villa
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

120 m²

4 rum

Slutpris 4 100 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Roddaregatan 2, Hunnebostrand, Sotenäs kommun
  • Såld 21 apr. 2026

Roddaregatan 2

Fritidshus
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

83 m²

4 rum

283 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 6 600 000 kr+7 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 apr. 2026

Dinglevägen 8

Villa
Kungshamn, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

72+10 m²

3 rum

210 m²

Slutpris 3 125 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 apr. 2026

Brunnsplatsen 3

Villa
Kungshamn, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

91+29 m²

Slutpris 5 400 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
BÄCKEVIK 2:4 , Sotenäs, Sotenäs kommun
  • Såld 15 apr. 2026

BÄCKEVIK 2:4

Övrigt
Sotenäs, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
50 m²

Slutpris 2 450 000 kr-13 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Sjöbod på Gåsholmen, Hunnebostrand, Sotenäs kommun
  • Såld 10 apr. 2026

Sjöbod på Gåsholmen

Övrigt
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

29,5+94 m²

1 rum

Slutpris 2 600 000 kr+73 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 7 apr. 2026

Klockaregatan 1E

Lägenhet
Hovenäset, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

65,4 m²

3 rum

4 294 kr/mån

Slutpris 2 800 000 kr-6 %

42 813 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2026

Myrvägen 49B

Lägenhet
Bohus-Malmön, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

50,4 m²

3 rum

Slutpris 4 400 000 kr

87 302 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2026

Myrvägen 49B

Lägenhet
Malmön, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

50,4 m²

3 rum

3 154 kr/mån

Slutpris 4 400 000 kr-2 %

87 302 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Parkgatan 18, Kungshamn, Sotenäs kommun
  • Såld 8 mar. 2026

Parkgatan 18

Villa
Kungshamn, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

114+52 m²

6 rum

384 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 700 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Kungsgatan 9, Kungshamn, Sotenäs kommun
  • Såld 10 feb. 2026

Kungsgatan 9

Fritidshus
Kungshamn, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

84+89 m²

5 rum

274 m²

Slutpris 4 700 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Stångholmsgatan 9, Väjern, Sotenäs kommun
  • Såld 3 feb. 2026

Stångholmsgatan 9

Villa
Väjern, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

115+34 m²

5 rum

639 m²

Slutpris 4 900 000 kr-2 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Riddar Axels gata 9, Hunnebostrand, Sotenäs kommun
  • Såld 2 feb. 2026

Riddar Axels gata 9

Fritidshus
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

106+32 m²

4 rum

926 m²
  • Uteplats

Slutpris 4 900 000 kr-12 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Salterivägen 4A, Smögen, Sotenäs kommun
  • Såld 29 jan. 2026

Salterivägen 4A

Lägenhet
Smögen, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

68 m²

3 rum

3 622 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 3 480 000 kr±0 %

51 176 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Berg-Hans gata 9A, Hasselösund, Sotenäs kommun
  • Såld 27 jan. 2026

Berg-Hans gata 9A

Fritidshus
Hasselösund, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

80+35 m²

7 rum

215 m²

Slutpris 4 500 000 kr+6 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Olsebergsvägen 26A, Malmön, Sotenäs kommun
  • Såld 23 jan. 2026

Olsebergsvägen 26A

Lägenhet
Malmön, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

90,5 m²

3 rum

5 603 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 3 000 000 kr+11 %

33 149 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Köpmansgatan 34, Hunnebostrand, Sotenäs kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Köpmansgatan 34

Lägenhet
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

34 m²

1 rum

2 363 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 1 290 000 kr+8 %

37 941 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Köpmansgatan 28B, Hunnebostrand, Sotenäs kommun
  • Såld 5 dec. 2025

Köpmansgatan 28B

Lägenhet
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

80 m²

3 rum

5 838 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 350 000 kr-8 %

16 875 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Norrvägen 2, Väjern, Sotenäs kommun
  • Såld 6 nov. 2025

Norrvägen 2

Fritidshus
Väjern, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

21+14 m²

4 rum

310 m²

Slutpris 2 550 000 kr+3 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Hogenäs industriområde 15C, Kungshamn, Sotenäs kommun
  • Såld 31 okt. 2025

Hogenäs industriområde 15C

Övrigt
Kungshamn, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
44 m²

Slutpris 895 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Lundal Skogen 1, Hunnebostrand, Sotenäs kommun
  • Såld 28 okt. 2025

Lundal Skogen 1

Fritidshus
Hunnebostrand, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

40 m²

2 rum

1 044 m²

Slutpris 1 240 000 kr+25 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Arons gata 16, Ulebergshamn, Sotenäs kommun
  • Såld 26 okt. 2025

Arons gata 16

Villa
Ulebergshamn, Sotenäs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

174+35 m²

7 rum

915 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 8 300 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn
Svensk Fastighetsförmedling Kungshamn

Visar 1 - 25 av 50