Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Mäklare Jessica Lagergren

Jessica Lagergren

Om mig

Varje dag möts jag av möjligheten att få guida mina kunder genom deras största affär i livet. Tillsammans med min breda utbildning, engagemang och lyhördhet vill jag vara det självklara valet för er och på ett tryggt sätt lotsa er genom både köp och försäljning. Varje dag möts jag av möjligheten att få guida mina kunder genom deras största affär i livet. Tillsammans med min breda utbildning, engagemang och lyhördhet vill jag vara det självklara valet för er och på ett tryggt sätt lotsa er.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 apr. 2026

Gamla Gällingevägen 198

Villa
Fjärås, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

183 m²

7 rum

2 309 m²

Slutpris 5 000 000 kr+4 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Åsa villaväg 36M

Lägenhet
Åsa, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

89 m²

4 rum

6 997 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 4 200 000 kr

47 191 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Anåsbergsvägen 10, Onsala, Kungsbacka kommun
  • Såld 25 nov. 2025

Anåsbergsvägen 10

Villa
Onsala, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

147 m²

6 rum

1 334 m²

Slutpris 5 390 000 kr+2 %
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 okt. 2025

Britta Lenas gata 78

Lägenhet
Centralt, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

74,3 m²

3 rum

6 473 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 600 000 kr-5 %

34 993 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 25 sep. 2025

Björkrisvägen 8

Lägenhet
Kungsbacka, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

117 m²

5 rum

5 885 kr/mån
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 075 000 kr-2 %

34 829 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

Visar alla 5