Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Mäklare Camilla Möllerström

Camilla Möllerström

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 sep. 2025

Mor Eleonoras väg 8

Lägenhet
Kungsbacka, Kungsbacka kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

90 m²

4 rum

5 937 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 3 675 000 kr-2 %

40 833 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka
Svensk Fastighetsförmedling Kungsbacka

Visar alla 1