Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kungälv

Svensk Fastighetsförmedling Kungälv

Till kontorets webbsida

Mäklare

Mäklarkontorets försäljningar
3 rum lägenhet på Ringvältvägen 66E Ullstorp, Kungälvs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Ringvältvägen 66E Ullstorp, Kungälvs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Ringvältvägen 66E Ullstorp, Kungälvs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Ringvältvägen 66E Ullstorp, Kungälvs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Ringvältvägen 66E Ullstorp, Kungälvs kommun - bild 5
Kommande

Ringvältvägen 66E

Lägenhet
Ullstorp, Kungälvs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
2 395 000 kr
69 m²
3 rum
vån 2/2
5 556 kr/mån
34 710 kr/m²

Välkommen till denna kvadratsmarta och trivsamma trea med balkong i soligt läge med fri utsikt– perfekt för både avkoppling och grillkvällar! Här erbjuds två rymliga sovrum, ett badrum med egen tvättmaskin och torktumlare samt en öppen och social planlösning mellan kök och vardagsrum. Boendet är beläget i en välskött bostadsrättsförening där det mesta ingår i avgiften – värme, vatten, kabel-tv…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
7 rum villa på Ormo 140 Ytterby, Kungälvs kommun - bild 1
7 rum villa på Ormo 140 Ytterby, Kungälvs kommun - bild 2
7 rum villa på Ormo 140 Ytterby, Kungälvs kommun - bild 3
7 rum villa på Ormo 140 Ytterby, Kungälvs kommun - bild 4
7 rum villa på Ormo 140 Ytterby, Kungälvs kommun - bild 5
Kommande

Ormo 140

Villa
Ytterby, Kungälvs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
Pris på förfrågan
180 + 42 m²
7 rum
4 500 m² tomt

Såna här ställen växer inte på träd - varmt välkommen med ditt intresse för visning! Mer information kommer inom kort!

Premium
Uteplats
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
3 rum lägenhet på Porsholmsvägen 45 Tjuvkil, Kungälvs kommun - bild 1
3 rum lägenhet på Porsholmsvägen 45 Tjuvkil, Kungälvs kommun - bild 2
3 rum lägenhet på Porsholmsvägen 45 Tjuvkil, Kungälvs kommun - bild 3
3 rum lägenhet på Porsholmsvägen 45 Tjuvkil, Kungälvs kommun - bild 4
3 rum lägenhet på Porsholmsvägen 45 Tjuvkil, Kungälvs kommun - bild 5
Kommande

Porsholmsvägen 45

Lägenhet
Tjuvkil, Kungälvs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
2 775 000 kr
70 m²
3 rum
vån 2/2
5 753 kr/mån
39 643 kr/m²

Här får du själslig ro när du slår dig ner på den rymliga balkongen i strålande eftermiddags- och kvällssol. Fäll ut markisen för behaglig skugga och njut av omgivningen. Kliv in i den välplanerade lägenheten som rymmer ett stort vardagsrum och kök i öppen planlösning, med parkettgolv och ljusa väggar. Smakfullt kök med gott om arbetsytor och skåp. Här har du två rymliga sovrum och en stor hall…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
4 rum lägenhet på Ställets Bygata 11 Stället, Kungälvs kommun - bild 1
4 rum lägenhet på Ställets Bygata 11 Stället, Kungälvs kommun - bild 2
4 rum lägenhet på Ställets Bygata 11 Stället, Kungälvs kommun - bild 3
4 rum lägenhet på Ställets Bygata 11 Stället, Kungälvs kommun - bild 4
4 rum lägenhet på Ställets Bygata 11 Stället, Kungälvs kommun - bild 5
Kommande

Ställets Bygata 11

Lägenhet
Stället, Kungälvs kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
Pris på förfrågan
111 m²
4 rum
vån 2/2
7 645 kr/mån

En modern och smakfullt inredd 4:a i populära Stället. Lägenheten har en smart planlösning med samtliga stora rum och ett gott ljusinsläpp. Kök, 3 sovrum, badrum, tvättstuga och vardagsrum. Tack vare stora fönsterpartier får du in ett gott ljus i lägenheten. Trots stora fönsterpartier är det en insynsskyddad bostad, med villakänsla. Carport med Elbilsladdare hör till bostadsrätten. Möjlighet…

Premium
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv
Svensk Fastighetsförmedling Kungälv

Visar alla 4