Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Mäklare Annelie Delang

Annelie Delang

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar
4 rum fritidsboende på Skagersbrunnsvägen 28 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 1
4 rum fritidsboende på Skagersbrunnsvägen 28 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 2
4 rum fritidsboende på Skagersbrunnsvägen 28 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 3
4 rum fritidsboende på Skagersbrunnsvägen 28 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 4
4 rum fritidsboende på Skagersbrunnsvägen 28 Kristinehamn, Kristinehamns kommun - bild 5
Borttagen före visning

Skagersbrunnsvägen 28

Fritidshus
Kristinehamn, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
1 650 000 kr
80 m²
4 rum
1 219 m² tomt

Kontakta mäklaren för mer information.

Premium
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Centralt, Kristinehamns kommun

Västgötagatan 34B

Lägenhet
Centralt, Kristinehamns kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
220 000 kr
53,5 m²
2 rum
vån 3/3
5 203 kr/mån
4 112 kr/m²
Balkong
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn
Svensk Fastighetsförmedling Kristinehamn

Visar alla 2