Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Mäklare Andreas Malmsten

Andreas Malmsten

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Stensättersgatan 35B, Norr, Katrineholms kommun
  • Såld 8 maj. 2026

Stensättersgatan 35B

Lägenhet
Norr, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

73 m²

2 rum

4 245 kr/mån

Slutpris 850 000 kr±0 %

11 644 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 apr. 2026

Starrnäs Stavstugan

Fritidshus
Katrineholm, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

75 m²

3 rum

Slutpris 2 000 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Talltullvägen 1F, Talltullen, Katrineholms kommun
  • Såld 16 apr. 2026

Talltullvägen 1F

Lägenhet
Talltullen, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

107 m²

4 rum

7 389 kr/mån

Slutpris 1 250 000 kr-3 %

11 682 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 13 apr. 2026

Bergvägen 2

Fritidshus
Katrineholm, Vingåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

80 m²

4 rum

Slutpris 2 200 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 2 apr. 2026

Utsiktsvägen 107

Fritidshus
Flen, Flens kommun
Svensk Fastighetsförmedling Flen

113 m²

3 rum

Slutpris 3 100 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Svensk Fastighetsförmedling Flen
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 29 mar. 2026

Jämtlandsgatan 18

Villa
Katrineholm, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

114+76 m²

5 rum

Slutpris 3 000 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 1 mar. 2026

Ragnars Gärde - tomt 9

Villa
Katrineholm, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
1 067 m²
  • Nyproduktion

Slutpris 1 090 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 feb. 2026

Stortorget 8B

Lägenhet
Katrineholm, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

80,3 m²

3 rum

6 739 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 2 350 000 kr±0 %

29 265 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Stortorget 8B

Lägenhet
Katrineholm, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

58,9 m²

2 rum

4 943 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 1 650 000 kr±0 %

28 014 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 20 feb. 2026

Stortorget 8B

Lägenhet
Katrineholm, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

80,3 m²

3 rum

6 739 kr/mån
  • Nyproduktion

Slutpris 2 150 000 kr±0 %

26 775 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Vadshammar 2, Julita, Katrineholms kommun
  • Såld 20 jan. 2026

Vadshammar 2

Fritidshus
Julita, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

78 m²

3 rum

10 150 m²

Slutpris 1 600 000 kr-3 %
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Strångsjövägen 11, Strångsjö, Katrineholms kommun
  • Såld 3 nov. 2025

Strångsjövägen 11

Villa
Strångsjö, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

198+109 m²

7 rum

1 260 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 1 850 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Annebergsgatan 4, Gersnäs, Katrineholms kommun
  • Såld 30 okt. 2025

Annebergsgatan 4

Villa
Gersnäs, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

140+77 m²

7 rum

638 m²

Slutpris 2 650 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Fabriksgatan 2A, Centrum, Katrineholms kommun
  • Såld 2 sep. 2025

Fabriksgatan 2A

Lägenhet
Centrum, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

45,8 m²

2 rum

3 785 kr/mån
  • Uteplats
  • Hiss

Slutpris 1 025 000 kr-5 %

22 380 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Marviksvägen 27, Vingåker, Vingåkers kommun
  • Såld 21 aug. 2025

Marviksvägen 27

Villa
Vingåker, Vingåkers kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

73 m²

2 rum

2 564 m²

Slutpris 2 220 000 kr+1 %
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Tybbletorpsvägen 2B, Laggarhult, Katrineholms kommun
  • Såld 31 jul. 2025

Tybbletorpsvägen 2B

Lägenhet
Laggarhult, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

70 m²

2 rum

5 652 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr-2 %

23 571 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Slånbärsbacken 3, Djulö Backar, Katrineholms kommun
  • Såld 11 jul. 2025

Slånbärsbacken 3

Villa
Djulö Backar, Katrineholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

154 m²

5 rum

730 m²

Slutpris 4 450 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm
Svensk Fastighetsförmedling Katrineholm

Visar alla 17