Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Mäklare Sanna Stenholm

Sanna Stenholm

Om mig

Mäklaren har inte skrivit någonting om sig själv.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 21 jul. 2025

Ravinvägen 5

Lägenhet
Centrum, Kils kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad

82 m²

3 rum

6 353 kr/mån
  • Hiss

Slutpris 550 000 kr-8 %

6 707 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 18 jul. 2025

Nära Tolita Enebacken 1

Fritidshus
Kil, Kils kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad

30 m²

2 rum

700 m²

Slutpris 350 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 jul. 2025

Norrstrandsgatan 73E

Lägenhet
Karlstad, Karlstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad

35 m²

1 rum

2 447 kr/mån
  • Uteplats

Slutpris 795 000 kr±0 %

22 714 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 jun. 2025

Västra Torggatan 8

Lägenhet
Karlstad, Karlstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad

49 m²

1 rum

3 283 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 120 000 kr-6 %

43 265 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 4 jun. 2025

Nyponstigen 12

Villa
Kil, Kils kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad

117+176 m²

4 rum

980 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 895 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 27 maj. 2025

Bryggaregatan 4

Lägenhet
Klara, Karlstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad

47 m²

1 rum

3 001 kr/mån

Slutpris 1 650 000 kr-3 %

35 106 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 9 maj. 2025

Åttkantsgatan 12B

Lägenhet
Haga, Karlstads kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad

80 m²

3 rum

4 853 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 2 400 000 kr+1 %

30 000 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlstad
Svensk Fastighetsförmedling Karlstad

Visar 26 - 32 av 32