Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Mäklare Mikael Petersson

Mikael Petersson

Om mig

På Svensk Fastighetsförmedling har jag hjälp av branschens starkaste varumärke och ett flertal unika produkter och tjänster som skapar de allra bästa förutsättningarna för att vi ska nå fler potentiella köpare till just din bostad. Nyckeln till att just din bostadsaffär ska bli framgångsrik är att välja en mäklare som drivs av utmaningar, är engagerad och som lägger stort fokus på just dina behov och önskemål i processen – vilket är självklara egenskaper hos mig. Välkommen att kontakta mig!
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Hallaslättvägen 15, Jämjö, Karlskrona kommun
  • Såld 15 aug. 2025

Hallaslättvägen 15

Fritidshus
Jämjö, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

32 m²

2 rum

1 130 m²
  • Uteplats

Slutpris 700 000 kr-10 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Östergatan 5D, Pantarholmen, Karlskrona kommun
  • Såld 23 jul. 2025

Östergatan 5D

Lägenhet
Pantarholmen, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

64 m²

2 rum

3 048 kr/mån

Slutpris 1 595 000 kr±0 %

24 922 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Blåbärsvägen 6, Karlskrona, Karlskrona kommun
  • Såld 16 jul. 2025

Blåbärsvägen 6

Villa
Karlskrona, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

119+5 m²

4 rum

859 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 450 000 kr-14 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Senorenvägen 35, Senoren, Karlskrona kommun
  • Såld 6 jul. 2025

Senorenvägen 35

Villa
Senoren, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

165 m²

7 rum

1 598 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 400 000 kr-5 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Hammelins Väg 12b, Ronneby, Ronneby kommun
  • Såld 1 jul. 2025

Hammelins Väg 12b

Lägenhet
Ronneby, Ronneby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

42,5 m²

1 rum

3 369 kr/mån

Slutpris 385 000 kr-3 %

9 059 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Granitvägen 19, Rödeby, Karlskrona kommun
  • Såld 28 jun. 2025

Granitvägen 19

Villa
Rödeby, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

170 m²

6 rum

8 388 m²
  • Uteplats

Slutpris 3 750 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Mejerivägen 22, Fågelmara, Karlskrona kommun
  • Såld 26 jun. 2025

Mejerivägen 22

Villa
Fågelmara, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

124 m²

6 rum

2 306 m²

Slutpris 1 770 000 kr-1 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Åbyholm 323, Holmsjö, Karlskrona kommun
  • Såld 11 jun. 2025

Åbyholm 323

Villa
Holmsjö, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

76 m²

3 rum

831 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 530 000 kr+7 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Östergatan 5A, Karlskrona, Karlskrona kommun
  • Såld 10 jun. 2025

Östergatan 5A

Lägenhet
Karlskrona, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

91 m²

3 rum

4 634 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 815 000 kr+1 %

19 945 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Målarevägen 4, Jämjö, Karlskrona kommun
  • Såld 30 maj. 2025

Målarevägen 4

Villa
Jämjö, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

97+97 m²

4 rum

1 277 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 250 000 kr-16 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Staffansbygd 515, Staffansbygd, Karlskrona kommun
  • Såld 27 maj. 2025

Staffansbygd 515

Villa
Staffansbygd, Karlskrona kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

105+43 m²

4 rum

1 578 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 750 000 kr+17 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Mistelvägen 5, Kallinge, Ronneby kommun
  • Såld 6 maj. 2025

Mistelvägen 5

Radhus
Kallinge, Ronneby kommun
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

105+12 m²

4 rum

350 m²
  • Uteplats

Slutpris 845 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona
Svensk Fastighetsförmedling Karlskrona

Visar 26 - 37 av 37