- Sök mäklare
- Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Mäklare
Mäklarkontorets försäljningar
Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Evavägen 13
Bråten, Karlskoga kommun
119+60 m²
5 rum
Slutpris 600 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Flygfältsvägen 11B
Karlberg, Karlskoga kommun
54 m²
2 rum
Slutpris 265 000 kr-10 %
4 907 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Nobelparken 2
Karls Åby, Karlskoga kommun
50 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 580 000 kr-3 %
11 600 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Körvägen 7A & Körvägen 7B
Valåsen, Karlskoga kommun
144+98 m²
6 rum
- Uteplats
Slutpris 1 175 000 kr-6 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Knipparevägen 4B
Sandviken, Karlskoga kommun
50 m²
2 rum
- Balkong
Slutpris 220 000 kr-12 %
4 400 kr/m²
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga

Gälleråsen 628
Gälleråsen, Karlskoga kommun
150+6 m²
5 rum
- Uteplats
Slutpris 2 300 000 kr-8 %
Svensk Fastighetsförmedling Karlskoga
Visar 101 - 106 av 106