Hoppa till huvudinnehåll
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Mäklare Filippa Idstrand

Filippa Idstrand

Om mig

Som person är jag målinriktad, vet vad jag vill, vart jag är på väg och hur jag ska ta mig dit. Det var ingen slump att jag valde att arbeta som mäklare. Jag arbetar hårt för varje affär för att ge dig som kund den allra bästa service. På Svensk Fastighetsförmedling har jag tillgång till alla de vassaste verktygen för att vi tillsammans ska uppnå våra satta mål.
Mäklarens försäljningar

Här visas försäljningar rapporterade till Hemnet.

Svarvarvägen 12D, Kalmar, Kalmar kommun
  • Såld 30 apr. 2026

Svarvarvägen 12D

Lägenhet
Kalmar, Kalmar kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

82 m²

3 rum

5 655 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 250 000 kr±0 %

15 244 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Björnhovdagatan 18, Färjestaden, Mörbylånga kommun
  • Såld 24 apr. 2026

Björnhovdagatan 18

Villa
Färjestaden, Mörbylånga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

177+72 m²

7 rum

2 090 m²
  • Balkong
  • Uteplats

Slutpris 4 800 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 24 mar. 2026

Norra Gärdslösa 12

Villa
Borgholm, Borgholms kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

58 m²

4 rum

Slutpris 1 495 000 kr
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svarvarvägen 1C, Lindsdal, Kalmar kommun
  • Såld 13 mar. 2026

Svarvarvägen 1C

Lägenhet
Lindsdal, Kalmar kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

104,5 m²

4 rum

7 047 kr/mån
  • Balkong

Slutpris 1 150 000 kr-4 %

11 005 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 16 jan. 2026

Smålandsgatan 1A

Lägenhet
Kalmar, Kalmar kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

109,9 m²

3 rum

7 007 kr/mån
  • Balkong
  • Hiss

Slutpris 3 400 000 kr

30 937 kr/m²

Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 8 jan. 2026

Hagvägen 4

Fritidshus
Färjestaden, Mörbylånga kommun
Svensk Fastighetsförmedling Öland

32 m²

2 rum

880 m²
  • Uteplats

Slutpris 1 400 000 kr-7 %
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Svensk Fastighetsförmedling Öland
Pepparplan 6, Kalmar, Kalmar kommun
  • Såld 19 dec. 2025

Pepparplan 6

Villa
Kalmar, Kalmar kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

114+109 m²

6 rum

720 m²
  • Uteplats

Slutpris 2 575 000 kr±0 %
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Maps Data: Google © 2026
Karta för bostaden
  • Såld 15 sep. 2025

Babordsvägen 8

Villa
Rockneby, Kalmar kommun
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

168+53,4 m²

6 rum

1 134 m²
  • Uteplats

Slutpris 5 450 000 kr-4 %
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar
Svensk Fastighetsförmedling Kalmar

Visar alla 8